Контраст
Шрифт

Київська область: до рятувальників завітала команда юних рятувальників «Фаєр флеш»

clock
01.10.2023 11:03

Відсоток пожеж, що виникли в результаті дитячих пустощів з вогнем стабільно високий. Наслідки таких пожеж часто трагічні. І всім відомо, який великий потяг дітей до вогню, що виражається у цікавості та бажанням наслідувати дорослих. Найчастіше діти граються зі сірниками, розводять багаття, запалюють смолоскипи. А місце для здійснення подібних «подвигів» вони обирають найневідповідніші: квартири, горища, двори, сходові майданчики, чи просто на вулиці.

Але ж щоб уникнути неприємностей, достатньо лише дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки. І завдання рятувальників - роз'яснити, у чому полягає небезпека пожежі, навчити школярів правильній поведінці під час надзвичайних ситуацій, з якими діти найчастіше можуть зіштовхнутися у житті. Важливо, щоб самі учні школи стали активними пропагандистами протипожежних знань серед школярів. І ці активісти – команди ДЮРП.

Так 29 вересня до рятувальників 37-Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишгород завітала команда юних рятувальників «Фаєр флеш».

Під час зустрічі малих гостей ознайомили з побутом в пожежно-рятувальному підрозділі, технікою, яка знаходиться там на чергуванні. Також юні рухівці приміряли різне спорядження рятувальників та навчились, дізнались як ним користуватись.

Діти отримали від заходу багато нових та цікавих вражень, а на останок фахівці Служби порятунку пригостили їх смачною піцою.

Такі зустрічі є надзвичайно важливими, оскільки є складовою процесу навчання підростаючого покоління основам безпеки життєдіяльності, адже необхідні життєві знання, уміння та навички закладаються ще з дитинства.

 

ГУ ДСНС України у Київській області

 

Схожі матеріали
Вакансії