Контраст
Шрифт

Попередження про небезпечні гідрологічні явища

clock
16.02.2024 11:00

16-20 лютого, внаслідок утримання високих рівнів води тало-дощового паводку:

- на Десні та її притоці р.Снов утримуватиметься затоплення заплавних територій та доріг на заплаві з порушенням транспортного сполучення з окремими селами у Новгород-Сіверському, Корюківському, Ніжинському, Чернігівському районах Чернігівської області та Шосткинському районі Сумської області (І рівень небезпеки – жовтий); 
- на пригирловій ділянці Прип'яті (зона ЧАЕС) у Київській області при проходженні льодоходу можливі різкі коливання рівнів води з початковим затопленням заплави (І рівень небезпеки – жовтий);
- на Верхньому Дніпрі (в межах країни) утримуватиметься значне затоплення заплави з порушенням транспортного сполучення ряду прирічкових сіл водами Дніпра і Сожу та можливим початковим затопленням житлових будинків окремих сіл у Чернігівському районі Чернігівської області (ІІ рівень небезпеки - помаранчевий).


16 лютого на окремих рiчках басейну Захiдного Бугу (Львiвська,  Волинська області) очiкується    продовження   поступового пiдвищення  рiвнiв води на 0,1 - 0,3 м над поточними вiдмiтками, подальше  затоплення заплав та сiльськогосподарських угiдь.  В районi ГП р.Рата - с.Межирiччя (Львiвська область) можливе  досягнення вiдмiток початкового затоплення прирiчкових  господарських споруд та будiвель в окремих населених пунктах  (села Сiлець та Межирiччя у Червоноградському районi  Львівської області) (I рiвень небезпеки –жовтий).

17-20 лютого на рiчках суббасейну Прип'ятi (Волинська, Рiвненська, Житомирська обл.) продовжиться підвищення рiвнiв води на 0,1-0,3 м над рівнями на 8 годину 16 лютого з подальшим затопленням заплав та збiльшенням площ затоплення сільськогосподарських угiдь, господарських споруд у прирiчкових населених пунктах Ковельського та Камiнь-Каширського районiв Волинської області (I рiвень небезпеки - жовтий).

Утримуватиметься початкове затоплення житлових будинкiв водами р. Стохід (Любешівська ОТГ) у  Камiнь-Каширському  районі    Волинська    область (II рiвень небезпеки - помаранчевий).

Схожі матеріали
Вакансії