Контраст
Шрифт

Київська область: у Вишгородському районі відкрито «Клас безпеки» (Відео)

clock
23.09.2023 11:23

З початком повномасштабного вторгнення зросла потреба у вивченні основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. В нинішній тривожний час діти повинні знати, як правильно діяти в надзвичайних ситуаціях, аби зберегти здоров’я своє та рідних.

Отже у Вишгородському районі рятувальники урочисто відкрили «Клас безпеки», де учні, поєднуючи корисне і приємне, здобуватимуть навички безпечної поведінки в умовах війни. Безпековий простір в Красятинській школі  облаштували з метою навчання школярів правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги.

Представники ДСНС провели для учнів спеціальний «Урок безпеки». Діти активно брали участь у бесідах про пожежну безпеку, вибухонебезпечні предмети, повітряну тривогу і правила дорожнього руху.

А другою частиною заходу, як зазвичай, стало шкільне подвір’я з пожежим авто. Тут малеча продовжила навчатись і розважатись з рятувальниками.

Діти залишись у захваті від зустрічі з працівниками оперативних служб та повідомили, що з радістю чекатимуть нових уроків у Класі безпеки.

ГУ ДСНС України у Київській області

Схожі матеріали
Вакансії