Контраст
Шрифт

Київська область: рятувальники вдосконалюють навички та перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням (Відео)

clock
21.09.2023 16:46

Щоденно рятувальники Київщини виїжджають на пожежі, надзвичайні ситуації, ліквідації наслідків ворожих обстрілів. Разом з тим, постійно триває робота по вдосконаленню готовності підрозділів до дій за призначенням, де в першу чергу відпрацьовуються питання взаємодії усіх служб під час ліквідації різного роду надзвичайних подій.

Так, 20-21 вересня рятувальники спільно з членами загону швидкого реагування Червоного Хреста, органами влади та оперативними службами Вишгородського району в реальному часі відпрацювали дев’ять ввідних різних надзвичайних ситуацій, які виникають на території області.

За тактичним задумом навчань внаслідок погіршення погодних умов сталося зіткнення легкового автомобіля з автоцистерною та розлив хімічно-небезпечної речовини.

Фахівці ДСНС провели розмив пального, яке вилилося із пошкодженої паливної системи, здійснили пінну атаку та бойове розгортання, а фахівці Червоного хреста - рятувальні роботи з евакуації потерпілих із пошкоджених автомобілів.

В свою чергу, спеціальні служби міста, а саме працівники Національної поліції та швидкої допомоги, змогли відпрацювати алгоритм обопільного оповіщення між службами, спільні дії на місці пригоди, та злагодженість під час виконання завдань.

На наступному етапі координацію дій під час відключення енергопостачання житлового мікрорайону відпрацьовували рятувальники, комунальні служби і органи влади міста. Було розгорнуто спеціальні пункти обігріву і проведено умовну евакуацію мешканців багатоповерхових будинків.

Подібні навчання, тренування, практичні заняття з населенням триватимуть і надалі на всій території країни, адже дають змогу не лише відпрацювати алгоритм дій у разі надзвичайної події, пересвідчитись у надійності рятувального обладнання, а й дозволяють продемонструвати громадянам необхідні дії у разі виникнення тієї чи іншої небезпечної ситуації, які постійно створює ворог на нашій території.

ГУ ДСНС України у Київській області 

Схожі матеріали
Вакансії