Контраст
Шрифт

Київська область: фахівці ДСНС здійснюю моніторинг природних екосистем та нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності

clock
01.10.2023 14:19

Рятувальники Київщини аби запобігти масштабним пожежам - з повітря здійснюють моніторинг загорянь в природних екосистемах.

Під час заходу обстежено місця залягання торфу, місця лісових масивів, полів зернових культур та місць, де найчастіше виникає загоряння трави та сухостою. Рятувальники звернули увагу на під’їзди до лісового масиву. Поряд з цим представники ДСНС поспілкувались з громадянами та застерегли від провокування пожеж в екосистемах та закликали громадян не провокувати пожежі на відкритих територіях, бути обачними та дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки в побуті та на відпочинку. Нагадали про адміністративну відповідальність, яка чекає на порушників. 

Також звернули увагу на дотримання правил мінної безпеки, діям при виявленні небезпечних чи підозрілих предметів, які можуть зустрітись будь-де та розповіли про небезпеку, яку вони несуть.

По закінченню профілактичних бесід співрозмовникам було вручено застережливі листівки та пам’ятки, які містять корисну інформацію та поради фахівців, дотримання яких дозволить уникнути біди.

Бориспільський район

Ташанська та Бориспільська територіальні громади

Білоцерківський район

Володарська територіальна громада


ГУ ДСНС України у Київській області

Схожі матеріали
Вакансії