Контраст
Шрифт

Допомогти може кожен, справжня любов – не в цукерках

clock
11.02.2024 14:57

Допомога може бути різною. Не обов’язково матеріальною. Всі ми були колись дітьми і завжди із захопленням згадували про дитинство, коли ми гуляли з мамою та татом за ручку в парку, як йшли до першого класу, щороку, у день народження задували свічки на святковому торті, отримували подарунки та ідучи до школи, нас цілували мами…

Але є люди, які не мають таких спогадів, у них не було такого минулого, воно було іншим. У багатьох дітей є таке справжнє, справжнє без мами та тата. Цим дітям допомагають подолати труднощі не тільки інтернати.

Рятувальники, рівень емпатії (здібність співчувати) яких сягає досить високих показників, не залишаються осторонь.

І сьогодні, в Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей "Сезенків" Броварського району було проведено урочистий захід - відкриття класу безпеки. До вихованців завітали рятувальники та представники Національної поліції аби провести свої перші уроки, пограти і просто поспілкуватись з малечею.

Чудово проведений час залишив по собі приємні спогади і важливі знання про пожежну безпеку, мінну небезпеку та правила дорожнього руху.

А найцікавішим виявилось те, що дітвора яка спочатку сиділа "в собі", почала активно спілкуватись з представниками екстрених служб. В процесі взаємодії, хлопчики та дівчатка почали "зізнаватись" у тому, що пригадують обличчя  фахівців Служби порятунку, показувати спільні світлини з минулих заходів, і питали кого як звати.

Затишно, душевно, як вдома...

 

ГУ ДСНС України у Київській області

Схожі матеріали
Вакансії