Контраст
Шрифт

Броварський район: рятувальники проводять заняття

clock
03.10.2023 10:28

З метою формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту України, дій в умовах надзвичайних ситуацій і воєнного стан, системного уявлення про військове-патріотичне виховання як складову частину національного-патріотичного та раціонального використання освітнього процесу з предмету «Захист України» для учнів державного професійно-технічного навчального закладу Броварського професійного ліцею представниками ДСНС Броварського районного управління було проведено заняття щодо знань «Мінна безпека».

Під час занять рятувальники, використовуючи 3D макети вибухонебезпечних предметів, розповіли про найпоширеніші види таких предметів. Учням нагадали алгоритм дій при їх виявленні. 

Зокрема, всім наголосили, що у разі виявлення такого предмета слід відійти на безпечну відстань і терміново повідомити Службу порятунку за номером 101, в жодному разі не торкаючись боєприпасів. 

Хлопці та дівчата дізналися, як піротехніки вилучають та знищують вибухонебезпечні предмети, які існують офіційні маркувальні знаки, що позначають заміновані території. 

Рятувальники пояснили, як ворог може маскувати вибухонебезпечні предмети під звичні нам речі: іграшки, книжки тощо. 

Учнів попередили про наслідки нехтування цими правилами і закликали не ігнорувати застережень рятувальників.

ГУ ДСНС України у Київській області

 

 

Схожі матеріали
Вакансії