Контраст
Шрифт

Київська область: рятувальники ліквідовують загорання сухостою на території області

clock
07.05.2023 23:11

Повідомлення про загорання сміття та сухої рослинності Службою порятунку Київщини фіксуються майже щодня. Так сьогодні, 6 травня на території Фастівського та Броварського районів було ліквідовано ряд таких випадків.  
Одна з них виникла на території Рожнянського Природньо Науково дослідницького відділення" Національного природнього парку" Залісся" на площі 4 Га. Там загорілась лісова підстилка.
На щастя всі загорання були оперативно і успішно ліквідовані.
Причини виникнення пожеж наразі встановлюються.
Але пам’ятайте, що кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, а й призводить до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.

А тому, ДСНС закликає: перебуваючи на відпочинку за містом, пораючись на городах, присадибних ділянках, прибираючи на прилеглих територіях установ, підприємств та організацій, завжди дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

· Не кидайте непогашені сірники або цигарки.

· Перш ніж розпалити багаття, розчистіть місце під нього від сухої трави у радіусі 1- го метра.

· Не залишайте непогашеного вогнища. Залийте його водою.

· Не відходьте від нього доти, доки йде дим або пара.

· Якщо ви помітили пожежу, що починається, намагайтеся загасити її самі підручними засобами. Іноді досить просто затоптати полум’я.

· Якщо пожежа набрала сили і ви не можете погасити її самотужки, терміново зателефонуйте в оперативно–рятувальну службу за номером «101».

\

ГУ ДСНС України у Київській області

Схожі матеріали
Вакансії