Бориспільський район: громадянами виявлено підозрілі предмети

clock
17.05.2023 06:40

16 травня о 13:35 до оперативно-диспетчерської служби Бориспільського району надійшло повідомлення про виявлення підозрілих предметів у полі за межами населеного пункту с. Артемівка, Бориспільської ОТГ.

Рятувальниками після ідентифікації було встановлено, що дані предмети  належать до вибухонебезпечних. Після обстеження «знахідок» подано заявку на виклик групи піротехнічних робіт  для подальшого знищення небезпечних знахідок.

ДСНС наголошує, що під час виявлення підозрілого предмету:
•    категорично забороняється торкатися і пересувати його;
•    заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);
•    торкатися підозрілого пристрою та здійснювати на нього звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини отруйні та чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Саме тому, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

ГУ ДСНС України у Київській області

Схожі матеріали