ГоловнаОстанні новини25 Листопада, 2021р.
 Версія для друку

Рятувальники Київщини вдосконалюють свою професійну майстерність

Опубліковано: 25.11.2021, 16:50

24 листопада особовим складом 2 караулу 32-ої Державної пожежно-рятувальної частини в смт Макарів проведено заняття спеціальної фізичної підготовки - «Робота в апаратах ЗІЗОД на свіжому  повітрі».Мета заняття: покращення практичних навичок та рівня фізичної підготовки для реагування на пожежі на надзвичайні ситуації.

Під час занять був відпрацьований порядок включення та виключення з апаратів на стиснутому повітрі, силові вправи та методику дій у випадку пошкодження цілісності шолом-маски.

1.jpg    11.jpg

24 листопада черговим караулом 59-ДПРП (смт Пісківка) було проведено заняття в системі службової підготовки, а саме відпрацювання вправи із захисним одягом та спорядженням № 2.1 «Надягання спеціального (захисного) одягу та спорядження». Перед виконанням нормативу було проведено перевірку знань по табелю оперативного розрахунку для забезпечення чіткого, своєчасного та безпечного виконання дій за призначенням. Особовий склад з поставленою задачею справився на оцінку «добре».Такі заняття допомагають рятувальникам чітко та злагоджено виконувати завдання за призначенням, що важливо, адже таким чином усуваються можливі випадки помилок коли необхідно швидко приймати рішення та виконувати поставлені завдання.

2.jpg     22.jpg

24 листопада черговим караулом 58-ДПРП (смт Клавдієво-Тарасове) було проведено заняття в системі службової підготовки, а саме відпрацювання вправи із захисним одягом та спорядженням № 2.1 «Надягання спеціального (захисного) одягу та спорядження». Перед виконанням нормативу було проведено перевірку знань по табелю оперативного розрахунку для забезпечення чіткого, своєчасного та безпечного виконання дій за призначенням. Особовий склад з поставленою задачею справився на оцінку «добре».Такі заняття допомагають рятувальникам чітко та злагоджено виконувати завдання за призначенням, що важливо, адже таким чином усуваються можливі випадки помилок коли необхідно швидко приймати рішення та виконувати поставлені завдання.

3.jpg

25 листопада з особовим складом 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Тараща було проведено планове практичне заняття, щодо відпрацювання нормативу з спеціальної фізичної підготовки «Вязання подвійної рятувальної петлі з надяганням її на потерпілого пожежним-рятувальником, підключеним до апарата захисту органів дихання».

Дані заняття закріплюють знання та навички пожежних, які в подальшому, використовуватимуться при виникненні надзвичайних ситуацій.

Перед заняттям було проведено інструктаж та перевірку знань.

5.jpg

25 листопада особовим складом чергового караулу  33-ї ДПРЧ було проведено заняття із спеціальної фізичної підготовки відпрацювання нормативу «заняття з фізичної підготовки на свіжому повітрі». Перед виконанням вправи відбулися інструктаж та перевірка знань для забезпечення чіткого, своєчасного та безпечного виконання дій за призначенням. Метою проведення заняття є удосконалення особовим складом практичних навичок, та відповідно підвищення професійного рівня для виконання завдань за призначенням.   

0.jpg

25 листопада особовим складом 44-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт. Чабани  проведене додаткове практичне заняття -щодо організації пошуку і рятування людей на водоймах та кризі з використанням спеціального обладнання. Під час занять рятувальниками було перевірено готовність рятувального обладнання, а саме: рятувального «кінця Олександрова», рятувальних жилетів, рятувальних кіл, надувного човна, «Соломинки» та відпрацьовані дії порятунку. Перед тренуванням особовий склад проінструктовано по заходах безпеки при проведенні робіт.

Такого роду заняття проводяться для забезпечення постійної готовності до дій, що стосуються рятування на водних об’єктах.

88.jpg

25 листопада  з особовим складом 9-ї ДПРЧ м. Тетіїв Білоцерківського району  було проведено практичне заняття,  а саме  «Оперативне розгортання відділення з подачею одного ствола «Б» через робочу лінію на три рукава d 51 мм від автоцистерни » .Рятувальники з поставленим завданням впоралися та досягли необхідної цілі .  

Подібні заняття з особовим складом проводяться для постійної готовності до дій за призначенням, вдосконалення професійної майстерності, перевірки фактичного рівня теоретичних знань та практичних навичок необхідних для виконання поставлених завдань.

101.jpg  102.jpg

25 листопада з особовим складом чергових караулів 35-ДПРЧ (м Буча) та 53-ДПРП (сел Гостомель) проведено заняття в системі службової підготовки, а саме відпрацьовано норматив «Збір та виїзд за сигналом тривога». Навчальна мета даного заходу полягала в оволодінні  рухомими навичками, а також розвитку фізичних, моральних і психологічних якостей, необхідних для виконання професійно-службових обовязків. За результатами заняття були вказані недоліки та надані відповіді на запитання, які виникали під час проведення нормативу.

107.jpg   108.jpg

ГУ ДСНС України у Київській області


   
Останні новини
26 Листопада16:08 Київська область: рятувальники вдосконалюють професійні навички
26 Листопада15:10 Білоцерківський район: провели профілактичну роботу та протипожежний інструктаж
26 Листопада14:20 Київська область: проведено уроки безпеки для школярів
26 Листопада14:04 Вишгородський район: рятувальники провели профілактичні бесіди з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті
26 Листопада13:57 Броварський район: проведено планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання
26 Листопада13:06 Бучанський район: рятувальники провели профілактичні бесіди з населенням
26 Листопада12:30 Вишгородський район: проведено позапланову перевірку
26 Листопада11:57 Фастівський район: проведені нічні перевірочні практичні заняття
26 Листопада11:27 Обухівський район: рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору
26 Листопада11:09 Фастівський район: рятувальниками відпрацьовано порядок гасіння умовної пожежі
26 Листопада10:50 Фастівський район: рятувальники провели планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання
26 Листопада09:59 Бучанський район: інспекторським складом проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення
26 Листопада09:13 Фастівський район: проведено нічне практичне перевірочне заняття санаторію «Барвінок»
26 Листопада08:30 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
25 Листопада16:50 Рятувальники Київщини вдосконалюють свою професійну майстерність
Останні новини