ГоловнаОстанні новини19 Червня, 2021р.
 Версія для друку

Бучанський район: рятувальники здійснили комплексну перевірку ДП «Тетерівський лісгосп» на предмет готовності до запобігання лісових пожеж

Опубліковано: 19.06.2021, 08:15

З 13 по 18 серпня інспекторським складом Бучанського районного управління здійснено перевірки визначення стану готовності підприємств, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади, комунальних та інших підприємств, установ та організацій Київської області, що мають у віданні ліси, а саме Поташнянського, Мирчанського, Мигалківського, Тетерівського та Пісківського лісництв Державного підприємства «Тетерівське лісове господарство», що базуються у смт Пісківка, с. Мигалки, с. Поташня та с. Мирча, підпорядкованих Держлісагенству України.

В ході заходу перевірено лісову пожежну станцію та пунктів зосередження протипожежного обладнання та інвентарю, готовність до реагування за призначення членів добровільної пожежної команди, справність їх пожежної техніки, аварійно-рятувального обладнання, а також інші матеріальні ресурси для цілей пожежогасіння.

Другим етапом було здійснено перегляд мобілізаційно-оперативних планів ліквідації можливих лісових пожеж та інших організаційно-розпорядчих документів з питань додержання Правил пожежної безпеки у лісах України.

Лісівники продемонстрували роботу комплексної системи реагування на лісові пожежі «АЗИМУТ», яка активно діє на ДП «Тетерівський лісгосп». Система передачі даних WI-FI з камер відеоспостереження, які встановлені на шести пожежних вежах по периметру території лісгоспу, поступає та виводить відеозображення на монітори диспетчерського пункту і у лісництва підприємства.

Фахівцями Держслужби з надзвичайних ситуацій роз’яснено адміністрації об’єкту основні питання додержання та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту.

P10618-120852.jpg P10618-125121.jpg

ГУ ДСНС України у Київській області

 


   
Останні новини
26 Липня14:33 Оперативна інформація за тиждень
26 Липня14:12 Білоцерківський район: рятувальники поспілкувались з дітлахами
26 Липня13:56 Білоцерківський район: проведено комплексне об’єктове тренування
26 Липня10:29 Білоцерківський район: рятувальники вдосконалюють свою провесну майстерність
26 Липня10:17 Київська область: рятувальники не втомлюються закликати громадян до безпечного відпочинку коло водойм (Відео)
26 Липня09:46 Білоцерківський район: рятувальниками постійно вдосконалюють свою професійну майстерність
26 Липня09:22 Броварський район: рятувальниками відпрацьовано алгоритм ліквідації надзвичайної ситуації
25 Липня18:37 Бориспільський район: рятувальники продовжують роз’яснювальна роботу з населенням, щодо безпеки на водних об’єктах
25 Липня17:47 Обухівський район: здійснено рейдові перевірки місць відпочинку біля водойми
25 Липня13:14 Білоцерківський район: до рятувальників завітали маленькі гості
25 Липня12:27 Бучанський район: рятувальники вдосконалюють свою професійну майстерність
25 Липня12:20 Білоцерківський район: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо недопущення пожеж в екосистемах
24 Липня14:04 Білоцерківський район: рятувальники відпрацювали норматив
24 Липня13:47 Білоцерківський район: рятувальники поспілкувались з громадянами
24 Липня13:39 Білоцерківський район: рятувальники покращують професійну майстерність
Останні новини