ГоловнаОстанні новини14 Січня, 2020р.
 Версія для друку

Київська область: вчитися жити безпечно треба змалечку (Відео)

Опубліковано: 14.01.2020, 11:46

Культуру безпеки треба закладати та вибудовувати ще змалечку, лише таким чином  ми зможемо підвищити рівень обізнаності наших громадян про ті ризики, що є у реальному житті, та навчити їх правильної поведінки. Тому  сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Саме з такою метою в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 13 січня працівники Сквирського районного сектору завітали до дитячого садочку №1 «Світанок». 

А щоб дітлахи краще засвоїли інформацію рятувальники в доступній для дітлахів формі, у вигляді казочки про пригоди дівчинки «Марійки» розповіли малечі про порядок дій під час виникнення пожежі, а також закликали дошкільнят за жодних обставин не гратися сірниками та запальничками, адже до пожеж дуже часто призводять недбалість дорослих і пустощі дітей з вогнем.  Не забули і  нагадати  про небезпеку вибухонебезпечних та невідомих (підозрілих) предметів та  петард в якості іграшки.

Під час виховної бесіди малеча з радістю слухала й відповідала на питання рятувальників про основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Діти всі гуртом вигукували правильні відповіді на запитання протипожежної безпеки, вивчили екстрений номер Служби порятунку "101".  

Наприкінці зустрічі дошкільнята подякували гостям та пообіцяли, що завжди дотримуватимуться правил безпечної поведінки та ніколи не допустять, щоб в їх будинку виникла пожежа. В свою чергу, рятувальники побажали малечі безпечного та безтурботного дитинства.

 

ГУ ДСНС України у Київській області

 

 


   
Останні новини
17 Січня17:45 Київська область: рятувальники провели протипожежне відпрацювання села, де стихія забрала три життя (Відео)
17 Січня16:29 Київська область: здійснено профілактичну зустріч з особовим складом
17 Січня16:13 Сквирський район: проведено позапланову перевірку в «Районному центрі дитячої та юнацької творчості»
17 Січня15:51 Білоцерківський район: рятувальники прийняли участь у нараді
17 Січня15:43 Яготинський район: проведено позапланові перевірки загальноосвітніх закладів Лозовоярівського НВК та Сотниківського НВК
17 Січня15:33 Білоцерківський район: рятувальники здійснили позапланову перевірку та провели виховні уроки з дошкільнятами
17 Січня15:29 Білоцерківський район: проведено планову перевірку ПП «ФАСТ-ГРУП»
17 Січня15:21 Кагарлицький район: рятувальники провели практичне відпрацювання
17 Січня15:06 Ірпінський регіон: проведено позапланову перевірку Бучанського НВК
17 Січня15:03 Володарський район: рятувальники провели профілактичну роботу з населенням
17 Січня14:47 Переяслав-Хмельницький район: відбулася перевірка в НВО
17 Січня14:39 Богуславський район: рятувальники провели позапланову перевірку НВК
17 Січня14:34 Бородянський район: рятувальники провели навчання з педагогами (ВІДЕО)
17 Січня14:23 Володарський район: рятувальники відпрацювали норматив зі спеціальної фізичної підготовки
17 Січня14:07 Київська область: дотримання стану протипожежної безпеки та виховні уроки є запорукою безпечного навчання (ВІДЕО)
Останні новини