ГоловнаОстанні новини13 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

Білоцерківський район: проведено екскурсію для школярів

Опубліковано: 13.09.2019, 10:32

Діти – це найбільш вразлива категорія населення, що потрапляє в надзвичайні ситуації, тому що не завжди усвідомлює небезпеку і часто не знає, як вести себе в екстремальних умовах: під час пожежі, перебування в лісі, на воді. Саме тому з підростаючим поколінням працівники Білоцерківського РВ ГУ ДСНС України в Київській області проводять різні заходи – акції, вікторини, конкурси, змагання, під час яких у невимушеній ігровій формі школярі засвоюють такі вкрай необхідні знання, як основи безпеки життєдіяльності.

Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти», розпочата ДСНС України, проводиться по всій країні. Щоразу організатори намагаються її урізноманітнити і вибрати для проведення нові місця, рятувальники постійно відвідують шкільні установи, дитячі садочки, щоб кожен знав правила безпеки і за необхідності вмів їх застосувати.

Напередодні професійного свята – Дня рятівника України, в місті Біла Церква вогнеборці влаштували справжнє свято для школярів. У рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» на території 4- ДПРЧ було організовано та проведено екскурсію для школярів з метою ознайомлення дітей з буденними робочими днями пожежників, можливостями новітньої пожежно-рятувальної техніки. Черговим караулу для підлітків були організовані показові виступи з реальним гасінні умовної пожежі переносним автомобілем «Першої допомоги». Діти миттєво оточили справжніх вогнеборців – це стало приємним сюрпризом для них. Перше, що цікавило учнів, стосувалося звичайно автомобіля – вони хотіли знати будову і характеристику кожного рятувального устаткування. Не тільки вихованці закладу, а й дорослі в захваті спостерігали за тим, як співробітники ДСНС України демонстрували можливості пожежно-рятувальної техніки. Всі бажаючі змогли приміряти бойовий одяг, захисне спорядження і навіть проїхати з ними в яскравому червоному автомобілі під звуки гучної сирени. Радості не було меж.

У безпосередньому спілкуванні рятувальники ще раз нагадали школярам, які вимоги необхідно дотримуватися як в побуті, так і на вулиці, і роздали відповідні пам'ятки-листівки. Діти були в захваті! Багато з них цікавились, де саме навчають бути такими сміливими, сильними і безстрашними, як Білоцерківські рятувальники. Ці враження і емоції назавжди залишаться в пам'яті і дітей, і організаторів акції.

DDA610BE-2977-4C1A-B6AF-B0BF091838C0.jpeg B2182E37-C92F-4CFC-9BD4-3275746CF25A.jpeg

   ГУ ДСНС України у Київській області


   
Останні новини
11 Липня10:31 Миронівський район: рятувальники й надалі проводять превентивну росоту серед громадян
11 Липня10:25 Сквирський район: рятувальники провели інструктаж перед жнивами
11 Липня10:18 м. Ірпінь: проведено навчання з питань пожежної безпеки
10 Липня15:55 Київська область: співпраця вогнеборців та працівників лісового господарства – запорука безпеки у лісових масивах (Сюжети ТК 1+1 та 5-й)
10 Липня12:42 Фастівський район: рятувальники вдосконалюють професійні навички
10 Липня12:30 Фастівський район: рятувальники провели дезінфекцію в будівлі пожежного депо
10 Липня12:23 Білоцерківський район: рятувальники провели профілактичну роботу в житловому секторі
10 Липня12:14 Обухівський район: проведено позапланову перевірку ДНЗ "Катруся"
10 Липня12:00 Володарський район: рятувальники провели інструктаж з ТОВ "Володарка-Комбікорм"
10 Липня11:45 Ірпінський регіон: рятувальники нагадали представникам Національної поліції, як діяти у разі виникнення пожежі
10 Липня11:14 Ставищенський район: рятувальники вдосконалюють професійні навички
10 Липня10:52 Володарський район: рятувальники вдосконалюють професійні навички
10 Липня09:43 Переяслав-Хмельницький район: проведено обстеження гідрантів
10 Липня08:56 Сквирський район: рятувальники нагадують про необхідність дотримуватися правил перебування у природних екосистемах
9 Липня16:50 Київська область: відбувся фінальний етап змагань з волейболу серед рятувальників
Останні новини