ГоловнаОстанні новини15 Березня, 2019р.
 Версія для друку

Київська область: масштабні командно-штабні навчання в Обухові (Фото+Відео)

Опубліковано: 15.03.2019, 11:50

Два дні, з 14 по 15 березня у місті Обухів проходили командно-штабні навчання з цивільного захисту за участі представників Головного управління ДСНС України у Київській області. Згідно з умовами навчання, міська ланка відпрацьовувала ліквідацію  різного роду надзвичайних ситуацій.

 Вранці 14 березня надійшло повідомлення, що згідно з різким погіршенням погодних умов виникла загроза порушення нормальних умов життєдіяльності населення окремих районів міста. Відразу після отримання ввідної при міськраді було створено штаб з ліквідації наслідків та оголошено надзвичайний стан. Представники Головного управління ДСНС уважно спостерігали за діями місцевих посадовців. У деяких моментах робили підказки. Проте діями організованого штабу та його робочих груп залишились задоволені.

Другий етап – відпрацювання заходів щодо реагування на надзвичайну ситуацію пов’язану з  виявленням невідомої хімічної речовини в приміщені ЗОШ № 4 м. Обухів. Проведено евакуацію персоналу та учнів загальноосвітнього закладу до приймального пункту. Спеціалізовані служби провели роботи з ліквідації надзвичайної ситуації та здійснили заходи з мінімізації її наслідків. Рятувальники зібрали ртуть  та провели дезінфекцію  шкільного приміщення.

Того ж дня було змодельовано дії спеціалізованих служб після надходження повідомлення про загрозу терористичного акту в м. Обухів. Уточнено інформацію про мешканців будинку, у тому числі про наявність осіб з особливими потребами (дітей, осіб похилого віку, людей з обмеженими фізичними можливостями, осіб, які потребують невідкладної медичної допомоги). Керівник керуючої компанії з обслуговування житлового будинку організував  оповіщення мешканців, їх зустріч та розміщення у найпростішому укритті.

Чергове завдання, яке отримав міський штаб, – відпрацювання практичних заходів у разі вибуху в багатоквартирному житловому будинку з пожежею та обвалом конструкцій.

Після повідомлення про вибух в житловому будинку до місця надзвичайної ситуації прибули сили та засоби спеціалізованих служб цивільного захисту. Працівники ДСНС провели пошукові роботи, здійснили деблокування потерпілих та умовно загиблих та їх евакуацію з верхніх поверхів будинку. Дві ланки здійснили гасіння умовної пожежі.

На місці було надано медичну допомога умовно постраждалим та проведено часткове відселення мешканців зруйнованого будинку. Організовано роботу збірного, приймального евакуаційних пунктів та пункту тимчасового розміщення евакуйованого населення.

Наступного дня відбулись спеціальні об’єктові тренування на  підприємствах ТОВ «Інтерфом»  та ВАТ «Київський картонно-паперовий комбінат». Відпрацьовувались  дії керівництва та працівників підприємств  з ліквідації надзвичайної ситуації та  укриття у захисній споруді цивільного захисту працюючого персоналу.

– «Підбиваючи підсумки, можна сказати, що кожен учасник навчань здобув і практичні, і теоретичні навички. Ми звернули увагу на ряд недоліків у роботі як з боку органів місцевої влади, так і керівників деяких підприємств. Я сподіваюсь,  що всі  присутні проаналізують результати командно-штабного навчання, зроблять відповідні висновки і вже на основі цього відбудуться позитивні зміни в системі цивільного захисту міської ланки», зазначив заступник начальника Головного управління Дмитро Підгурний.

IMG_3316.jpg IMG_3337.jpg

IMG_3361.jpg IMG_3384.jpg

IMG_3387.jpg IMG_3413.jpg

IMG_3457.JPG IMG_3446.JPG

 

IMG_3423.jpg IMG_3433.JPG

IMG_3437.jpg IMG_3482.jpg

IMG_3489.jpg viber image 2019-03-15 , 09.38.28.jpg

2019-03-15 , 09.38.28.jpg viber image 2019-03-15 , 10.41.56.jpg

                   Фотоальбом

                                                                                                                   ГУ ДСНС України у Київській області


   
Останні новини
22 Березня14:12 Миронівський район: рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед населення
22 Березня14:09 Згурівський район: рятувальники провели профорієнтаційну зустріч
22 Березня12:11 Згурівський район: рятувальники взяли участь у черговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС
22 Березня11:57 Білоцерківський район: рятувальники відпрацьовують нормативи
22 Березня11:24 Яготинський район: проведено спеціальне об’єктове навчання на котельні КПТМ «Яготинтепломережа»
22 Березня11:04 Переяслав-Хмельницький район: рятувальники провели екскурсію для школярів
22 Березня10:24 Бородянський район: проведено спеціальне об’єктове тренування на АЗС з АГЗП ТОВ «Автобансервіс»
22 Березня10:11 Київська область: відбуваль настановча нарада, щодо забезпечення пожежної безпеки на виборчих дільницях під час проведення президентських виборів
22 Березня09:47 Таращанський район: рятувальники провели рейд в житловому секторі
22 Березня09:16 Києво-Святошинський район: рятувальники провели практичні відпрацювання
22 Березня08:54 Рокитнянський район: проведено службову нараду з особовим складом
22 Березня08:19 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
21 Березня16:46 Богуславський район: рятувальники провели пізнавальний захід з учнями
21 Березня16:05 Чорнобильська зона: проведено планову перевірку
21 Березня15:53 Білоцерківський район: до рятувальників завітали дітлахи
Останні новини