ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 18528

Останні новини

11 Липня10:31 Миронівський район: рятувальники й надалі проводять превентивну росоту серед громадян
10 липня рятувальники Миронівського району провели профілактичну роботу в місті Миронівка та у селі Центральне. Надзвичайники, роздрукувавши листівки на протипожежну та техногенну тематику, розповсюдили їх через поштові скриньки громадян.
11 Липня10:25 Сквирський район: рятувальники провели інструктаж перед жнивами
10 липня рятувальники Сквирського РС з дотриманням карантинних заходів провели профілактичну роботу у сільськогосподарських підприємствах, де на сьогоднішній день вже у самому розпалі проводиться підготовка до збирання ранніх зернових культур.
11 Липня10:18 м. Ірпінь: проведено навчання з питань пожежної безпеки
Щоб на належному рівні забезпечити пожежну безпеку, потрібно вжити відповідних заходів щодо навчання персоналу правилам пожежної безпеки. Ці знання насамперед допомагають запобігти пожежі, а в разі її виникнення, допоможуть безпечно та швидко провести евакуацію та створити умови для швидкого виклику пожежних підрозділів та успішного гасіння пожежі.
11 Липня10:01 Київська область: рятувальники «За» безпеку на водоймах
Головне завдання рятувальників під час пляжного сезону – створити максимально безпечні умови для перебування людей поблизу води.
10 Липня15:55 Київська область: співпраця вогнеборців та працівників лісового господарства – запорука безпеки у лісових масивах (Сюжети ТК 1+1 та 5-й)
Сьогодні, 10 липня поблизу селища Пісківка Бородянського району на території Тетерівського лісового господарства відбулись спеціальні навчання щодо відпрацювання оперативної взаємодії між рятувальниками та працівниками лісового господарства під час ліквідації пожеж у лісових масивах.
10 Липня12:42 Фастівський район: рятувальники вдосконалюють професійні навички
10 липня особовим складом четвертого караулу 30-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Фастів було проведено заняття, а саме: заняття в ЗІЗОД на свіжому повітрі.
10 Липня12:30 Фастівський район: рятувальники провели дезінфекцію в будівлі пожежного депо
В Фастівському районному секторі щоденно виконується комплексна робота щодо попередження розповсюдження коронавірусної інфекції Covid-19.
10 Липня12:23 Білоцерківський район: рятувальники провели профілактичну роботу в житловому секторі
10 липня рятувальники Білоцерківського районного відділу провели профілактичну роботу в житловому секторі м. Біла Церква.
10 Липня12:14 Обухівський район: проведено позапланову перевірку ДНЗ "Катруся"
10 липня завершилась позапланова перевірка ДНЗ "Катруся", що розташовується у м. Обухів.
10 Липня12:00 Володарський район: рятувальники провели інструктаж з ТОВ "Володарка-Комбікорм"
З метою попередження виникнення пожеж і загорянь на хлібних масивах, працівники Володарського районного сектору проводять інформаційно-профілактичні заходи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки й підготовки сільгосппідприємств.
10 Липня11:45 Ірпінський регіон: рятувальники нагадали представникам Національної поліції, як діяти у разі виникнення пожежі
10 липня з метою роз’яснення працівникам Ірпінського відділу поліції основних правил безпеки життєдіяльності та проведення протипожежного інструктажу, представниками Ірпінського міського відділу проведена профілактична бесіда.
10 Липня11:14 Ставищенський район: рятувальники вдосконалюють професійні навички
Чіткі та злагоджені дії під час ліквідації надзвичайної ситуації та рятуванні людей, залежать від постійного навчання та закріплення вмінь та навичок особового складу.
10 Липня10:52 Володарський район: рятувальники вдосконалюють професійні навички
10 липня рятувальники Володарського району відпрацювали норматив з радіаційного, хімічного та біологічного захисту № 3.1 "Надягання загальновійськового захисного комплекту та протигаза: у вигляді плаща".
10 Липня09:43 Переяслав-Хмельницький район: проведено обстеження гідрантів
10 липня працівниками 27-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Переяслав було проведено обстеження гідрантів на території Переяслав-Хмельницького району.
10 Липня08:56 Сквирський район: рятувальники нагадують про необхідність дотримуватися правил перебування у природних екосистемах
Триває робота з попередження виникнення численних пожеж на відкритих територіях та у природних екосистемах.
9 Липня16:50 Київська область: відбувся фінальний етап змагань з волейболу серед рятувальників
Спорт займає одних з перших пріоритетних напрямків у професійній підготовці рятувальників Київщини. А найулюбленішим є волейбол, адже це командний вид спорту, правила якого вимагають влучних, ефективних атакуючих дій кожного спортсмена відповідно до визначеної позиції на майданчику, та одночасно – команда має діяти як єдиний організм, щоб забезпечити перемогу.
9 Липня16:46 Ірпінський регіон: рятувальники підвищують професійну майстерність
9 липня особовим складом 53-го Державного пожежно-рятувального посту смт Гостомель 2-ї Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Київській області м. Ірпінь було проведено відпрацювання нормативу в’язання рятувальної мотузки за конструкцію.
9 Липня16:43 Білоцерківський район: рятувальники поспілкувались з дітлахами щодо правил безпечної поведінки влітку
9 липня рятувальники Білоцерківського району провели профілактичну бесіду з дітьми. Фахівці ДСНС нагадали основні правила безпечної поведінки під час відпочинку на природі та на воді, правила поводження при виявленні вибухонебезпечних приладів.
9 Липня16:36 Ірпінський регіон: проведено перевірку стану роботи протипожежного водопостачання
Досвід гасіння пожеж свідчить, що протипожежне водопостачання є одним з основних факторів успішного гасіння значної кількості пожеж. Згідно із статистикою, кожна п'ята пожежа ліквідовується із використанням пожежних гідрантів та пожежних водоймищ.
9 Липня16:17 Макарівський район: рятувальниками здійснено обстеження протипожежного стану будівель та споруд на агропромисловому підприємстві
9 липня інспекторським складом Макарівського РС ГУ ДСНС України у Київській області було здійснено обстеження протипожежного стану будівель та споруд на агропромисловому підприємстві.
9 Липня15:42 Володарський район: рятувальники провели позапланову перевірку
9 липня інспекторським складом Володарського районного сектору була проведена позапланова перевірка ТОВ «РОПА - Агросервіс».
9 Липня15:34 Києво-Святошинський район: рятувальники провели рейдовий огляд сільськогосподарських підприємств
9 липня рятувальники Києво-Святошинського РВ провели рейдовий огляд сільськогосподарського підприємства району, а саме ПСП "Шевченківське" села Гореничі з метою дотримання правил пожежної та техногенної безпеки під час підготовки до жнивної компанії.
9 Липня13:07 Білоцерківський район: рятувальники покращують свої навички
09 липня з метою вдосконалення професійних навичок та вмінь на базі 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква особовим складом відпрацьовано норматив : «Подача ствола ГПС-600 через робочу лінію на три рукава».
9 Липня11:49 Володарськийй район: рятувальники вдосконалюють свої навички
9 липня з метою покращення рівня готовності до реагування на пожежі та надзвичайні ситуації з особовим складом 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Володарка була відпрацьована навчальна вправа з радіаційного, хімічного та біологічного захисту на тему: "Надягання протигаза.
9 Липня11:40 Фастівський район: рятувальники перевірили водопостачання
09 липня на ТОВ «ФАКЕЛ» рятувальниками 30-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Фастів відповідно до графіка перевірки протипожежного водопостачання здійснили перевірку та випробування об’єктового пожежного гідранту на водовіддачу.

    Твіт