ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 15527

Останні новини

15 Вересня09:54 Пожежонебезпечний період у розпалі: поради від рятувальників як не спалити країну!
До 16 вересня синоптики Українського гідрометцентру попереджають про найвищий рівень пожежної небезпеки. Як в цей період не спалити країну та запобігти численним пожежам на відкритих територіях не втомлюються нагадувати рятувальники ДСНС.
13 Вересня16:27 Сквирський район: проведено акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»
З метою навчання підростаючого покоління основам безпеки життєдіяльності та правильним діям в умовах небезпеки 13 вересня працівники Сквирського районного сектору провели для учнів Сквирського вищого професійного училища громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
13 Вересня15:49 Таращанський район: співробітники ДСНС нагадали громадянам про правила пожежної безпеки в побуті
13 вересня рятувальники Таращанського району спільно з представниками Крив’янської сільської ради та депутатським корпусом провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Крива.
13 Вересня15:38 Згурівський район: до рятувальників завітала малеча
13 вересня до рятувальників Згурівського району в рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» завітала малеча.
13 Вересня15:06 Сквирський район: проведено планову перевірку «ТОВ «Сквирська круп’яна компанія»
13 вересня інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено планову перевірку «ТОВ «Сквирська круп’яна компанія».
13 Вересня14:48 Рятувальники Київщини підвищують професійну майстерність
13 вересня з особовим складом чергового караулу 5-ДПРЧ м. Узин Білоцерківського району було проведено заняття з виконання нормативів по спеціальній фізичній підготовці, а саме «Одягання протигазу».
13 Вересня14:40 Київська область: з цікавістю у гості до рятувальників
Для рятувальників Київщини гарною традицією є проведення екскурсійних занять зі школярами та вихованцями дитячих садочків. Так 13 вересня в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» у Сквирському та Кагарлицькому районах працівниками ДСНС для школярів проведено тематичні уроки та екскурсію в пожежно-рятувальний підрозділ.
13 Вересня14:20 Київська область: рятувальники провели профілактичний захід з попередження пожеж спільно з «Муніципальною вартою»
Зранку, 13 вересня працівники Ірпінського міського відділу ДСНС спільно з працівниками «Муніципальної варти» взяли участь у проведенні профілактичних бесід з населенням, стосовно заборони випалювання сухої рослинності на відкритих територіях міста Ірпінь.
13 Вересня13:27 Білоцерківський район: проведено позапланову перевірку АФ «Розаліівка»
13 вересня інспекторським складом Білоцерківського районного відділу проведено позапланову перевірку АФ «Розаліівка».
13 Вересня12:13 Васильківський район: проведено засідання постійної комісії з питань ТЕБ та НС
13 вересня в.о. голови Васильківської районної державної адміністрації за участі працівників Васильківського РВ ГУ ДСНС України у Київській області провів засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
13 Вересня12:03 Ірпінський регіон: фахівцями ДСНС спільно з представниками міської ради проведено пожежно-профілактичне відпрацювання
Щодня підрозділи ДСНС ліквідовують десятки пожеж, значна частка яких виникає саме у житловому секторі, та причиною яких є саме людська недбалість.
13 Вересня11:46 Чорнобильська зона: ліквідація пожежі триває
Ліквідація будь-якої пожежі - це важка і кропітка праця кожного з рятувальників, а пожежі в Чорнобильській зоні особливо. Ось такі вони, наші хлопці, завдяки їм сьогодні ліквідовано вже 10 га загорань лісових масивів.
13 Вересня11:43 Бородянський район: рятувальники прийняли участь в комісії щодо виділення ділянки під будівництво центру безпеки
12 вересняпредставники Бородянського районного відділуГУ ДСНС України у Київській області прийняли участь у постійній комісії Бородянської селищної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток.
13 Вересня11:14 Тетіївський район: рятувальники взяли участь у засіданні комісії з ТЕБ та НС
13 вересня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Тетіївської РДА.
13 Вересня10:41 Несподівані гості у пожежній частині стали позитивним поширеним явищем для Києво-Святошинського району
12 вересня під час несення служби, на фасаді 51-го Державного пожежно-рятувального поста м. Боярка, були помічено місцеву жительку з хлопчиком. Разом з бабусею через скло воріт частини, малюк уважно розглядав те, що знаходиться за ними.
13 Вересня10:32 Білоцерківський район: проведено екскурсію для школярів
Діти – це найбільш вразлива категорія населення, що потрапляє в надзвичайні ситуації, тому що не завжди усвідомлює небезпеку і часто не знає, як вести себе в екстремальних умовах: під час пожежі, перебування в лісі, на воді.
13 Вересня10:28 Рокитнянський район: рятувальники прийняли участь в ТЕБ та НС
13 вересня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у Рокитнянському районі.
13 Вересня09:38 Києво-Святошинський район: рятувальники прийняли участь у засіданні ТЕБ та НС
12 вересня в приміщенні Києво-Святошинської районної державної адміністрації відбулося позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з керівниками районних служб та відділів у якому рятувальники прийняли участь.
13 Вересня08:38 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України
За даними УкрГідрометцентру, 13-16 вересня в Україні, крім Карпат, утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки. У Києві та Київській області 13-16 вересня утримається надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.
12 Вересня17:29 Фастівський район: рятувальники взяли участь у засіданні комісії ТЄБ та НС
12 вересня працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій взяли участь у засіданні постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Фастівської районної держадміністрації.
12 Вересня17:10 Ірпінський регіон: рятувальники спільно з працівниками КП «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради провели інформаційно-роз`яснювальну роботу серед населення щодо запобігання пожеж у природних екосистемах
Враховуючи пожежну небезпеку, яка викликана певними погодними умовами, та суттєве збільшення виникнення пожеж в екосистемах, 12 вересня співробітники Ірпінського міського відділу спільно з начальником 2-го Державного пожежно-рятувального м. Ірпінь та представниками КП «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради провели черговий профілактичний рейд щодо дотримання правил пожежної безпеки в природних екосистемах під час небезпечного періоду, який за даними УкрГідрометцентру триватиме з 12 по 16 вересня.
12 Вересня16:58 Білоцерківський район: рятувальники провели перевірку водопостачання
12 вересня рятувальники 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква провели перевірку працездатності пожежних гідрантів з пуском води в місті Біла Церква.
12 Вересня16:46 м.Славутич: рятувальники провели відпрацювання
12 вересня працівники Славутицького МС ГУ ДСНС України у Київській області продовжували роз’яснювати населенню важливість дотримання правил особистої безпеки, зокрема, й пожежної.
12 Вересня16:39 Васильківський район: рятувальники провели акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»
12 вересня в рамках акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" до вихованців дитячого садочку «Дюймовочка» міста Васильків завітали працівники служби «101».
12 Вересня16:23 Київська область: завжди є місце добрій справі
12 вересня особовий склад 51-го Державного пожежно-рятувального поста м. Боярка, перебуваючи на добовому чергуванні помітив прохожого, в якого була порушена координація рухів.

    Твіт