ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 14886

Останні новини

25 Червня12:54 Сквирський район: проведено пожежно-профілактичне відпрацювання Шамраївської сільської ради
25 червня рятувальниками Сквирського районного сектору проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення Самгородецької сільської ради.
25 Червня09:10 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні, Києву та Київській області
За прогнозом УкрГідрометцентру, 25-27 червня в Україні, крім західних та більшості районів Житомирської області, утримається надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. По Києву та Київській області 25-27 червня утримається надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.
24 Червня17:23 Бородянський район: проведено спеціальне об’єктове тренування з працюючим персоналом «СП. Агропроммаш»
24 червня інспекторським складом Бородянського районного відділу ДСНС проведено спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту з персоналом ТОВ «СП. Агропроммаш», що в с. Мирча.
24 Червня16:35 Чорнобильська зона: рятувальники вдосконалюють свої навички
Запорукою чітких та злагоджених дій під час гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуації є постійне навчання особового складу пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС України.
24 Червня12:54 місто Славутич: проведено пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору
24 червня рятувальники 63-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Славутич провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору.
24 Червня12:52 Сквирський район: проведено заняття в апаратах стисненого повітря
24 червня особовим складом чергового караулу 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира на території частини проведено заняття в апаратах стисненого повітря MSA AUER на свіжому повітрі.
24 Червня12:43 Білоцерківський район: проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання
24 червня працівниками Білоцерківського районного відділу проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення житлового масиву «Залізничне селище» м. Біла Церква.
24 Червня12:38 Чорнобильська зона: проведено профілактичний рейд серед «самопоселенців»
З метою запобігання і протидії пожежам в екосистемах зони відчуження, 23 червня інспекторським складом 11-го Державного пожежно-рятувального загону було проведено профілактичний рейд серед «самопоселенців».
24 Червня10:31 м. Славутич: рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання серед мешканців міста
23 червня рятувальники 63-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Славутич провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору, серед мешканців Київського кварталу.
24 Червня10:10 Бородянський район: рятувальники провели рейди у місцях відпочинку на воді
21 червня рятувальниками 59-ДПРП смт Пісківка проведено профілактичні рейди по місцях відпочинку громадян на водних об’єктах.
24 Червня10:06 Білоцерківський район: рятувальники провели практичні відпрацювання
21 червня з особовим складом 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Узин було проведено заняття зі спеціальної фізичної підготовки - «В’язання рятувальної мотузки за конструкцію».
24 Червня09:52 Васильківський район: рятувальники провели рейдові відпрацювання пляжних зон
21 червня рятувальники Васильківського районного відділу провели рейдові відпрацювання пляжних зон в с. Велика Бугаївка.
24 Червня09:41 Ірпінський регіон: до рятувальників на екскурсію завітали дітлахи
21 червня до 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Ірпінь завітали дітлахи. Вогнеборці розповідали дітям про героїчну та небезпечну роботу рятувальників, правила поведінки під час відпочинку на водних об’єктах, про правила під час виявлення небезпечних предметів.
24 Червня09:40 Київська область: маленькі гості Білоцерківських рятувальників
24 червня особовий склад аварійно-рятувального загону спеціального призначення долучився до Всеукраїнської акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти.". До рятувальників в гості завітали вихованці з центру вивчення іноземних мов "Лінгвіст" м. Біла Церква.
23 Червня18:00 Київська область: відбулось нагородження учасників змагань НАЙСИЛЬНІШИЙ ПОЖЕЖНИЙ-РЯТУВАЛЬНИК УКРАЇНИ КУБОК ЛЬВОВА-2019 у індивідуальних забігах
Сьогодні, 23 червня, на другому дні змагань, відбулось нагородження учасників змагань НАЙСИЛЬНІШИЙ ПОЖЕЖНИЙ-РЯТУВАЛЬНИК УКРАЇНИ КУБОК ЛЬВОВА-2019 у індивідуальних забігах. Заслужену бронзу завоював та отримав з рук голови ДСНС України Миколи Чечоткіна, наш спортсмен Володимир Дудка! Вітаємо призера!
22 Червня18:02 Київська область: вітаємо Володимира Дудку, який виборов бронзову нагороду у Всеукраїнських змаганнях – «Найсильніший пожежний-рятувальник. Кубок Львова 2019»
Тільки що закінчився перший день Всеукраїнських змагань - "Найсильніший пожежний-рятувальник. Кубок Львова 2019", відомих у світі як “Firefighter Combat Challenge”.
22 Червня09:58 Аварійно-рятувальний загін: рятувальники здали кров до свята "Дня донора"
21 червня особовим складом аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Київській області в кількості десяти чоловік було здано кров до свята "Дня донора"...
21 Червня17:00 Бородянський район: пожежна безпека нового врожаю
21 червня інспекторський склад Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області завітав до фермерського господарства ПСП «Колос» для проведення профілактичної роботи із запобігання пожеж, з метою недопущення матеріальних втрат зернових і грубих кормів через пожежі та інші надзвичайні ситуації в місцях збирання, зберігання та переробки врожаю.
21 Червня16:42 Таращанський район: рятувальники провели екскурсію для малечі
21 червня до 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Тараща завітали на екскурсію учні дошкільного навчального закладу "Барвінок" м. Тараща.
21 Червня16:38 Білоцерківський район: рятувальники завітали до дітлахів
21 червня в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» рятувальники Білоцерківського районного відділу ДСНС завітали в дитячого садочку №27 «Червона Шапочка». Рятувальники у доступній формі розповіли малечі про основні правила безпечної життєдіяльності, ознайомили з особливостями оперативно-рятувальної служби.
21 Червня16:35 Яготинський район: рятувальники поспілкувались з громадянами
21 червня рятувальники Яготинського районного сектору ДСНС провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору села Двірківщина з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
21 Червня16:25 Васильківський район: рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед населення
21 червня рятувальниками Васильківського районного відділу ДСНС спільно з представниками Іванковичівської сільської ради проведено планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору села Іванковичі, з метою попередження виникнення пожеж і недопущення загибелі людей в таких ситуаціях.
21 Червня16:08 Білоцерківський район: рятувальники перевірили ТОВ «ПИЛИПАЧАНСЬКЕ».
21 червня інспекторським складом Білоцерківського районного відділу ДСНС планову перевірку ТОВ «ПИЛИПАЧАНСЬКЕ».
21 Червня15:50 Сквирський район: рятувальники вдосконалюють свої навички
21 червня особовим складом чергового караулу 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира на території частини відпрацьовано норматив зі спеціальної фізичної підготовки «Встановлення автоцистерни на водо-джерело».
21 Червня15:46 Київська область: масштабні командно-штабні навчання у Фастівському районі (Фото+Відео)
Впродовж двох днів, з 20 по 21 червня у Фастівському районі проходили командно-штабні навчання з цивільного захисту за участі представників Головного управління ДСНС України у Київській області.

    Твіт