ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 20591

Останні новини

1 Березня15:24 Київська область: лави рятувальників поповнили 6 молодих фахіців
Сьогодні, 1 березня підрозділи ДСНС Київщини поповнилися 6 молодими прапорщиками - випускниками Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
1 Березня15:12 Васильківський район: проведено практичне заняття з удосконалення навичок
1 березня на базі 49-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Калинівка рятувальниками Васильківського району було проведено практичне заняття з удосконалення навичок роботи в апаратах Drager в димокамері та в задимлених приміщеннях.
1 Березня14:54 Миронівський район: рятувальники поспілкувались з дітлахами
1 березня в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» рятувальники Миронівського району завітали до діток ДНЗ «Цукринка» в місті Миронівка.
1 Березня14:51 Сквирський район: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
Одним із пріоритетних напрямків роботи рятувальників Сквирщини являється профілактична робота із збереження життя та здоров'я громадян, а особливо дітей.
1 Березня14:34 Сквирський район: рятувальники провели перевірку захисної споруди
1 березня фахівцями цивільного захисту Сквирського районного сектору було прийнято участь у обстеженні по оцінці стану готовності захисної споруди ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів».
1 Березня12:40 Ставищенський район: проведено службову нараду
1 березня у приміщенні 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Ставище проведено службову нараду з особовим складом.
1 Березня12:27 Таращанський район: рятувальники нагадали громадянам правила безпеки
Через постійну мінливу температуру на водоймах утворюється нестійкий крижаний покров, котрий представляє особливу небезпеку для людей, зокрема рибалок.
1 Березня09:08 Київська область: рятувальники пам’ятають
Володимир Мальований народився 1 березня 1952 року в с. Могильно Гайворонського району Кіровоградської області.
28 Лютого16:15 Поліський район: рятувальники провели планову перевірку навчального закладу
26 лютого інспекторським складом Поліського районного сектору проведено планову перевірку Володарського НВО «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» в с. Левковичі, Поліського району.
28 Лютого08:43 Бориспільський район:до рятувальників на гостини завітали школярі
26 лютого в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» до рятувальників Бориспільського районного відділу завітали учні Бориспільського академічного ліцею.
27 Лютого10:17 Білоцерківський район: рятувальники прийняли участь у проведені спеціального об’єктового тренування
26 лютого рятувальники 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква прийняли участь у проведені спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту на тему: «Відпрацювання практичних навичок та визначення готовності персоналу до дій у разі виникнення надзвичайної ситуації: пожежі» на території ТОВ «ЕПІЦЕНТР-К».
27 Лютого09:18 Іванківський район: рятувальники вдосконалюють професійні навички
26 лютого з особовим складом 3-го чергового караулу 41-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Іванків було проведено заняття із виконання навчальної вправи з особовим складом підрозділу радіаційного, хімічного та біологічного захисту, а саме «Надягання спеціального захисного одягу та протигаза».
27 Лютого09:11 м. Славутич: рятувальники вдосконалюють свої знання та вміння
26 лютого особовим складом 63-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Славутич проведено практичне заняття із спеціальної фізичної підготовки на тему: «Надягання спеціального захисного одягу та протигаза (дихального апарата на стисненому повітрі».
27 Лютого09:05 Київська область: рятувальники пам’ятають
Григорій Леоненко народився 27 лютого 1953 року в селі Рудня Броварського району Київської області.
27 Лютого09:01 Київська області: вітаємо з Днем народження!
Олександр Горбушин народився 27 лютого 1947 року в місті Києві.
26 Лютого15:19 Білоцерківський район: рятувальники поспілкувалися з дітлахами
26 лютого в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Білоцерківського районного відділу завітали до ДНЗ № 6 «Зіронька».
26 Лютого15:08 Білоцерківський район: проведено планову перевірку ДНЗ № 3 «ОКСАНКА»
26 лютого інспекторським складом Білоцерківського районного відділу проведено планову перевірку ДНЗ № 3 «ОКСАНКА
26 Лютого15:04 Білоцерківський район: проведено заняття із спеціальної фізичної підготовки
26 лютого з особовим складом 3-го чергового караулу 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Узин 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Біла Церква було проведено заняття із спеціальної фізичної підготовки, а саме «Подача одного ствола «Б» через робочу лінію на три рукава Д51мм від АЦ».
26 Лютого14:32 Ірпінський регіон: рятувальники вдосконалюють свої навички
26 лютого в Ірпінському міському відділі було проведено заняття з особовим складом 54-го Державного пожежно-рятувального поста сел. Коцюбинське, під час якого особовий склад виконував нормативи із вдягання загальновійськового захисного одягу (ОЗК).
26 Лютого14:21 Обухівський район: рятувальниками проведено обстеження
26 лютого в Обухівському районі проведено обстеження місць зберігання непридатних і заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин.
26 Лютого14:06 Ставищенський район: рятувальники провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання
25 лютого з метою попередження пожеж та загибелі на них людей рятувальники Ставищенського району провели інформаційно-профілактичні заходи серед мешканців с. Розкішна.
26 Лютого13:36 Вишгородський район: рятувальники прийняли участь у проведенні протипожежного тренування (Відео)
З метою попередження виникнення пожеж та забезпечення відповідного рівня пожежної безпеки в багатоповерхових будинках на території регіону, під керівництвом рятувальників постійно проводяться спеціальні об’єктові тренування та навчання.
26 Лютого12:40 Київська область: знайомтесь, старший сержант служби цивільного захисту Денис КОРОЛЕНКО
Сьогодні ми знайомимось з водієм 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Володарка старшим сержантом служби цивільного захисту КОРОЛЕНКО Денисом Вікторовичем. Він народився в смт Оратів Вінницької області. Базову середню освіту здобув у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів смт Оратів. У шкільні роки Денис відвідував секцію футболу, брав участь у змаганнях в складі шкільної команди. Після закінчення школи вступив до Державного професійно-технічного закладу «Володарський професійний аграрний ліцей» по напрямку «Газоелектрозварювання». Далі був призваний на службу до Збройних сил України.
26 Лютого11:55 Сквирський район: рятувальники прийняли участь у засіданні постійної комісії з ТЕБ та НС
26 лютого рятувальники Сквирського району прийняли участь засіданні постійної комісії Сквирської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Сквирського міського голови Валентини Левіцької.

    Твіт