ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 16225

Останні новини

18 Листопада15:59 Миронівський район: рятувальники провели профілактичну роботу з жителями м. Миронівка
18 листопада рятувальники Миронівського району провели відпрацювання в місті Миронівка
18 Листопада15:35 Володарський район: до рятувальників у гості завітала малеча
18 листопада в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Васильківського району завітали до вихованців дитячого садочка "Дзвіночок" що у смт Гребінки.
18 Листопада15:18 Баришівський район: рятувальники проводять Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
18 листопада під час проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в Ярешківському навчально-виховному комплексі, рятувальники Баришівського районного сектору провели пізнавальний захід, спрямований на навчання підростаючого покоління правилам безпеки у повсякденному житті, яке на сьогодні сповнене різними надзвичайними подіями та ситуаціями.
18 Листопада15:15 Яготинський район: рятукальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору села Сулимівки
18 листопада рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору села Сулимівки, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
18 Листопада15:14 Сквирський район: триває інформаційно-роз’яснювальна робота з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки
18 листопада з метою попередження пожеж та загибелі на них людей рятувальники Сквирського району провели інформаційно-профілактичні заходи серед мешканців Домантівської сільської ради.
18 Листопада15:11 Баришівський район: рятувальники допомогли коту дістатися землі
18 листопада о 12:00 до оперативно-диспетчерської служби Баришівського району надійшло повідомлення про те, що на дерево заліз кіт і самовільно не може злізти у с.Селище на вул. Паризької Комуни.
18 Листопада15:02 Таращанський район: рятувальники провели практичні заняття на свіжому повітрі
18 листопада черговим караулом 15-ї Державної пожежно-рятувального частини м. Тараща було проведено тренування в засобах індивідуального захисту органів дихання та зору на свіжому повітрі.
18 Листопада14:56 Бородянський район: проведено аварійно-рятувальне обслуговування
18 листопада рятувальниками 31-Державної пожежно-рятувального частини смт. Бородянка, спільно з керівництвом об’єкту, здійснено заходи передбачені порядком аварійно-рятувального обслуговування на нафтобазі ПІІ «АМІК Україна», розташованої в смт Бородянка.
18 Листопада14:49 Бориспільський район: рятувальники відвідали школярів
18 листопада рятувальниками Бориспільського району було проведено пізнавально-профілактичний захід, який відбувся в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» для Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 у місті Бориспіль.
18 Листопада14:17 Кагарлицький район: рятувальники провели комплексне відпрацювання житлового сектору на території Пиївської сільської ради
18 листопада працівники Кагарлицького районного сектору провели комплексне відпрацювання житлового сектору на території Пиївської сільської ради.
18 Листопада14:05 Володарський район: рятувальники навчають школярів основам безпеки життєдіяльності
З метою запобігання випадкам загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності 18 листопада співробітники Володарського районного сектору завітали до загальноосвітньої школи № 2 ім. В. П. Мельника.
18 Листопада12:51 Сквирський район: "Тижні безпеки життєдіяльності" у навчальних закладах
В наш час дуже важливо інформувати молоде покоління про те, як запобігти виникненню біди, як поводитись в екстремальних ситуаціях.
18 Листопада11:58 Білоцерківський район: рятувальники відпрацьовують нормативи в апаратах на стисненому повітрі
З метою удосконалення та закріплення особовим складом практичних навичок для забезпечення чіткого, своєчасного та безпечного використання апаратів на стисненому повітрі для виконання дій за призначенням 17 листопада рятувальниками 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Узин було проведено додаткове заняття.
18 Листопада11:45 Білоцерківський район: рятувальники провели навчально-виховну бесіду з вихованцями ДНЗ «Оксанка»
18 листопада в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники Білоцерківського районного відділу провели навчально-виховну бесіду з вихованцями ДНЗ №14 «Оксанка» в м. Біла Церква.
18 Листопада11:38 Володарський район: рятувальники провели рейд в житловому секторі
18 листопада фахівці Служби порятунку Володарського району провели агітаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів смт Володарка щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті.
18 Листопада10:56 Київська область: підсумки тижня
На теренах Київської області протягом тижня відбулося 43 пожежі та 8 випадків дорожньо-транспортних пригод. Переважна кількість загорань відбулась у житловому секторі.
18 Листопада10:36 Кагарлицький район: рятувальники наголосили селянам на дотриманні правил безпечної поведінки в побуті
18 листопада співробітниками Кагарлицького районного сектору спільно з головою Переселеньської сільської ради проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Переселення.
18 Листопада10:27 Броварський район: рятувальники провели комплексне відпрацювання житлового сектору с. Шевченково
Рятувальники Броварського районного управління з особливою увагою ставляться до питань дотримання громадянами правил пожежної безпеки у побуті.
18 Листопада10:26 Таращанський район: відбулась службова нарада
15 листопада з рятувальниками Таращанського районного сектору відбулась службова нарада.
18 Листопада09:44 Привітання від колективу Головного управління!
Колектив Головного управління щиро вітає головного фахівця юридичного сектору ГУ Яну Ярову з народженням дитини!
18 Листопада09:21 Кагарлицький район: рятувальники провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання
15 листопада рятувальники Кагарлицького району разом з головою сільської ради провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Новосілки.
18 Листопада08:40 Київська область: рятувальники відпрацювали житловий сектор, «достукуючись» до громадян (Оновлено, сюжет 1+1, 4-й канал, Погляд)
Сьогодні, 15 листопада, у рятувальників видалась непроста п`ятниця. Фахівці ДСНС провели рейд по будинках приватного житлового сектору смт Бородянка спільно з представниками Національної поліції, газовою службою, соціальної служби та громадських ЗМІ. Першочергово увага була спрямована на громадян, що знаходяться у групі ризику. Питання забезпечення протипожежної безпеки в житловому секторі - одна з найгостріших проблем в повсякденній роботі ДСНС.
18 Листопада08:29 Увага! Попередження про туман на території України
За даними УкрГідрометцентру, 18 листопада вночі та вранці в більшості областей туман, видимість 200-500 м (I рівень небезпечності).
15 Листопада16:42 Київська область: «Cпільними зусиллями зробимо життя безпечним»
Під таким гаслом у усіх загальноосвітніх навчальних закладах Київської області проходить "Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності". Діти складають найбільшу групу ризику, а в пошуках чогось незвичного та нового вони найчастіше спричиняють надзвичайні ситуації або ж стають їх жертвами. Тому попередити, проінформувати їх про небезпеку, познайомити з першочерговими діями з ліквідації надзвичайної ситуації та правилами порятунку власного здоров’я та життя близьких – головна мета всіх дорослих.
15 Листопада16:39 Білоцерківський район: рятувальники провели роз’яснювальну бесіду
15 листопада рятувальники 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Узин) 1-го ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області м. Біла Церква провели роз’яснювальну бесіду із залученням працівника Національної поліції з водіями усіх категорій, власниками особистого автотранспорту з питань щодо недопущення порушень правил дорожнього руху, керування транспортними засобами в стані сп’яніння, тощо, дисциплінарної, кримінальної та адміністративної відповідальності за вчинення таких порушень.

    Твіт