ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 21245

Останні новини

8 Травня10:33 Київська область: відбулося освячення нової писаної ікони Божої Матері «Неопалима Купина»
7 травня у стінах Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря відбулося освячення ново написаної ікони Божої Матері «Неопалима Купина».
8 Травня09:33 Білоцерківський район: проведено планову перевірку ТОВ «АГРОФІРМА «ЛЕВАДА»
7 травня інспекторським складом Білоцерківського районного відділу проведено планову перевірку ТОВ «АГРОФІРМА «ЛЕВАДА».
8 Травня08:24 Київська область: рятувальники пам’ятають
Іван Коцюра народився 8 травня 1941 року в селі Карапиші Старченківського (згодом Миронівського) району Київської області.
8 Травня08:14 Привітання з Днем пам’яті та примирення і 76 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
У ці травневі дні ми відзначаємо День пам'яті та примирення і вшановуємо мужність і відданість тих, хто здобував перемогу над нацизмом.
7 Травня15:54 Кагарлицький район: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
7 травня в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Кагарлицького районного сектору завітали до ОЗО «Ржищівський ліцей «Лідер» та ОЗ Стайківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
7 Травня15:38 Бориспільський район: проведено практичні тренування
6 травня з особовим складом чергового караулу 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бориспіль 5-го Державного пожежно-рятувального загону м. Бровари було проведено практичні тренування стосовно відпрацювання вправ з автодрабиною та подачею повітряно-механічної піни.
7 Травня15:01 Київська область: відбулась перевірка щодо готовності до запобігання та ліквідації пожеж у природних екосистемах (відео)
З початком весняного періоду значно збільшилася кількість пожеж в лісових масивах, на торфовищах, сільгоспугіддях та відкритих ділянках місцевості. Громадяни проводячи сільськогосподарські роботи часто спричиняють пожежі в природних екосистемах, прирікаючи їх жителів на вірну загибель та наносячи масштабні збитки не тільки екології, а й державі.
7 Травня15:00 Сквирський район: проведено позапланову перевірку ТОВ «ДОБРОТБУТ-10»
7 травня фахівці Сквирського районного сектору проведено позапланову перевірку ТОВ «ДОБРОТБУТ-10» щодо додержання та виконання вимог законодавства у сферах пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту суб’єктом господарювання.
7 Травня14:19 Поліський район: рятувальники поспілкувалися зі школярами про безпеку життєдіяльності
7 травня в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» фахівці Поліського районного сектору провели профілактичну бесіду з вихованцями Радинського НВО.
7 Травня14:11 Білоцерківський район: рятувальники вдосконалюють професійні навички
7 травня з метою вдосконалення професійних навичок та вмінь на базі 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква проведено заняття за темою: «Установка пожежного автомобіля на водоймище з подачею переносного лафетного ствола по двох магістральних лініях (на 3 рукава d 77мм кожна)».
7 Травня11:23 Білоцерківський район: рятувальники вдосконалюють професійні навички
7 травня з особовим складом чергового караулу 5-ї Держвної пожежно-рятувальної частини м. Узин 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Біла Церква було проведено норматив з СФП “Оперативне розгортання відділення на автоцистерні з подачею 1-2 стволів ГПС-600 на 2-3 рукава без установлення на вододжерело”.
7 Травня10:30 Поліський район: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо недопущення виникнення пожеж в екосистемах
З метою протидії пожежам у природних екосистемах, 07 червня рятувальники Поліського районного сектору провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців громади, щоб вкотре нагадати громадянам правила пожежної безпеки в природних екосистемах.
7 Травня10:15 Таращанський район: рятувальники провели навчально-виховну бесіду з учнями
7 травня у рамках проведення громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Таращанського районного сектору провели навчально-виховну бесіду з учнями ліцею "Успіх" міста Тараща.
7 Травня10:00 Рокитнянський район: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
6 травня в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» працівники Рокитнянського районного сектору завітали до школярів Рокитнянького закладу загальної середньої освіти №1.
6 Травня17:36 Володарський район: рятувальники перевірили "СІТІ ОІЛ ЛТД"
6 травня інспекторським складом Володарського районного сектору була проведена позапланова перевірка об'єкту підвищеної небезпеки ТОВ "СІТІ ОІЛ ЛТД".
6 Травня17:33 Сквирський район: рятувальники провели позапланову перевірку
6 квітня проведено позапланову перевірку обʼєктів ДАК «Автомобільні дороги України», що знаходяться на території Сквирської міської ради щодо додержання та виконання вимог законодавства у сферах пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту суб’єктом господарювання.
6 Травня17:24 Миронівський район: рятувальники вдосконалюють свої навички
6 травня черговим караулом 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Миронівка в системі службової підготовки було відпрацьовано норматив - «Встановлення автомобіля на пожежний гідрант».
6 Травня15:26 Білоцерківський район: рятувальники розмістили пам’ятки в місцях масового відпочинку громадян
06 травня з метою протидії пожежам у природних екосистемах, доведення до громадян правил пожежної безпеки у побуті, безпечного поводження під час відпочинку на природі та порядку дій у разі виникнення пожеж, рятувальники Білоцерківського районного відділу, розмістили відповідні пам’ятки в місцях масового відпочинку громадян м. Біла Церква.
6 Травня14:59 Бородянський район: проведено планову перевірку ТОВ «СПЕЦТРАНССЕРВІС будівельна компанія»
5 травня представниками Бородянського районного відділу спільно з керівництвом об’єкта проведено позапланову перевірку підприємства ТОВ «СПЕЦТРАНССЕРВІС» за адресою: с. Мигалки, вул. Шевченка, на предмет дотримання та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту.
6 Травня14:44 Кагарлицький район: в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники завітали до школярів
6 травня в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники» Кагарлицького районного сектору завітали до Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. В. П. Дашенка, Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів- ліцей» та КЗ КМР « ОЗОН « Мирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».
6 Травня13:05 Сквирський район: проведено позапланову перевірку ТОВ «Крокус»
6 травня фахівцями Сквирського районного сектору проведено позапланову перевірку ТОВ «Крокус» щодо додержання та виконання вимог законодавства у сферах пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту суб’єктом господарювання.
6 Травня10:14 Увага! Попередження про пориви вітру на Київщині
За даними УкрГідрометцентру, протягом доби 6 травня в Київській області та у м. Києві пориви вітру 15-18 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).
6 Травня09:02 Іванківський район: рятувальники відпрацювали оперативну картку пожежогасіння
5 травня працівниками 41-ї Державної пожежної частини смт Іванків було відпрацьовано оперативну картку пожежогасіння на село Сукачі.
5 Травня17:45 Дякуємо лікарям за їх нелегку працю
Рятувальники Київської області висловлюють вдячність Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації, КНП КОР «Київському обласному центру громадського здоров’я », а також членам мобільних груп Яготинського району та Ірпінського регіону, що здійснюють вакцинацію від коронавірусу.

    Твіт