ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 17950

Останні новини

8 Квітня12:16 Кагарлицький район: проведено перевірку джерел зовнішнього протипожежного водопостачання
8 квітня особовим складом 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Ржищів проведено перевірку джерел зовнішнього протипожежного водопостачання
8 Квітня09:50 Сквирський район: рятувальники вдосконалюють свої навички
7 квітня з особовим складом чергового караулу 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира проведено практичні навчання з питань РХЗ на тему: «Прилади радіаційної та хімічної розвідки».
7 Квітня15:35 Бородянський район: проведено заняття в системі службової підготовки
Щоб бути готовими до різноманітних надзвичайних ситуацій та пожеж, працівники пожежно-рятувальних підрозділів постійно вдосконалюють свою професійну майстерність.
7 Квітня15:22 Таращанський район: рятувальники покращують свої професійні навички
7 квітня рятувальники 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Тараща згідно графіку занять та з метою покращення професійної майстерності рятувальників було проведено заняття із спеціальної фізичної підготовки по відпрацюванню нормативу
7 Квітня12:04 Київська область: онлайн-брифінг начальника Головного управління Василя Слободяника щодо ситуації з пожежами в екосистемах на території Київської області та у Зонi вiдчуження. (Відео)
6 квітня у конференц-залі Головного управління відбувся онлайн-брифінг начальника Головного управління Василя Слободяника та т.в.о. голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Павловою Катериною
6 Квітня15:35 Ірпінський регіон: позачергове засідання комісії ТЕБ та НС
6 квітня у залі засідань Ірпінської міської ради відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС, на порядок денний було винесено обговорення головного питання «Про забезпечення виконання постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19» та вжиття заходів щодо попередження захворювання короновірусу в Ірпінському регіоні».
6 Квітня15:06 Володарський район: рятувальники покращують благоустрій частини
6 квітня рятувальники Володарського району знайшли вільну хвилинку, щоб навести порядок на території 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Володарка.
6 Квітня11:46 5 квітня на 44-му році передчасно пішов із життя перший заступник начальника 4-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Київській області м. Обухів, полковник служби цивільного захисту, Благовірний Юрій Федорович
Народився 10 березня 1976 року в селі Тараканів Дубенського району Рівенської області. Службу в пожежній охороні розпочав у травні 1999 року пожежним 2-ї професійної пожежної частини м. Українка УДПО Головного управління МВС України у Київській області, назавжди присвятивши своє життя служінню людям та боротьбі з вогняною стихією.
6 Квітня10:39 Кагарлицький район: рятувальники провели господарчий день
6 квітня особовим складом 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Кагарлик проведено день довкілля, та посаджено близько 40 хвойних саджанців на території пожежно-рятувального підрозділу.
6 Квітня09:26 Київська область: рятувальники пам’ятають
Володимир Махнес народився 6 квітня 1958 року у місті Києві.
5 Квітня15:46 Рятувальники Київщини продовжують вживати комплекс заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусної інфекції на території області
Рятувальники у захисних костюмах проводять дезінфекцію спеціальним розчином місця масового скупчення людей, а саме: зупинки громадського транспорту, входи до магазинів, аптек, банків, поштових відділень, лікарні та транспортні засоби. Для дезінфекції використовувалась спеціальна суміш, яка не пошкоджує будівельні матеріали, деревину, лакофарбові вироби, не призводить до корозії металів та забезпечує надійний змив органічних та неорганічних речовин з будь-яких поверхонь. Зазначений реагент є цілком безпечним для людей і тварин.
5 Квітня14:48 Кагарлицький район: відпрацювання нормативів із спеціальної фізичної підготовки
4 квітня особовим складом 3-го караулу 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Ржищів, 4-го Державного пожежно-рятувального загону м. Обухів було проведено заняття із спеціальної фізичної підготовки по відпрацюванню нормативу № 3.1. «Закріплення рятувальної мотузки за конструкцію».
5 Квітня08:41 Адміністративні послуги ДСНС будуть надаватися з урахуванням обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби
17 березня Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)». Законом установлено, що на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)
4 Квітня11:11 Київська область: рятувальники долучились до комплексу заходів, спрямованих на протидію поширення коронавірусної інфекції
3 квітня Броварськими рятувальниками було проведено дезінфекцію прилеглої території до КНП «Броварська БКЛ» БРР Центр «Дитяча лікарня» задля запобігання поширення коронавірусної інфекції.
3 Квітня15:25 Білоцерківський район: проведено технічний огляд наявних пожежних автомобілів
3 квітня в 5-й ДПРЧ м. Узин було проведено технічний огляд наявних пожежних автомобілів начальником СБДР ГУ ДСНС України у Київській області підполковником служби цивільного захисту Віталієм Ящуком.
3 Квітня14:02 Таращанський район: рятувальники прийняли участь у черговому засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації
3 квітня рятувальники Таращанського районного сектору прийняли участь у черговому засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, який був утворений з метою запобігання поширенню на території Таращанського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.
3 Квітня11:45 Таращанський район: рятувальники здійснили ремонт та перекантовку пожежних рукавів
3 квітня рятувальники 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Тараща здійснили ремонт та перекантовку пожежних рукавів.
3 Квітня11:42 Білоцерківський район: рятувальники провели господарчий день
3 квітня особовим складом чергового караулу 5-ДПРЧ м. Узин Білоцерківського району проведено господарчий день. При цьому було здійснено такі заходи як обрізка дерев.
3 Квітня11:29 Київська область: рятувальники пам’ятають
Костянтин Сухецький народився 3 квітня 1967 року у місті Бровари Київської області.
3 Квітня09:41 Ірпінська зона: рятувальники вдосконалюють навички
Запорукою чітких та злагоджених дій під час гасіння пожеж та рятуванні людей є постійне навчання особового складу пожежно-рятувальних підрозділів.
3 Квітня08:38 Рятувальники Київщини підтримують свою бойову готовність
Чіткі та злагоджені дії під час гасіння пожеж та рятуванні людей, залежать від постійного навчання та закріплення вмінь та навичок особового складу. Адже в період ліквідації пожежі гарна підготовка особового складу заощаджує дорогоцінні секунди.
2 Квітня15:29 Білоцерківський район: проведено норматив із загальної фізичної підготовки
2 квітня з метою підтримання у гарному фізичному стані з особового складу було проведено норматив із загальної фізичної підготовки "Підтягування на перекладині".
2 Квітня14:39 Таращанський район: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення міста
З метою інформування громадян про необхідність дотримуватися санітарно-гігієнічних норм і правил, спрямованих на запобігання зараженню коронавірусною інфекцією, 2 квітня, рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення міста.
2 Квітня14:23 Володарський район: рятувальники вдосконалюють свої навички
2 квітня рятувальники Володаського району відпрацювали норматив: "Збір і виїзд по тривозі".
2 Квітня10:57 Броварський район: рятувальники вдосконалюють свої навички
1 квітня рятувальники 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Бровари відпрацювали норматив: "Змотування рятувальної мотузки в клубок" та "Встановлення та підйом по висувної драбини", а також провели перевірку апаратів.

    Твіт