ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 19735

Останні новини

23 Листопада16:39 Макарівський район: рятувальники провели практичні відпрацювання
23 листопада черговим караулом 32-ї Державної пожежно-рятувальної частинисмт Макарів в системі службової підготовки було відпрацьовано заняття у ЗІЗОД на свіжому повітрі.
23 Листопада16:38 Київська область: з настанням осінньо-зимового періоду, рятувальники посилюють роз’яснювальну роботу з населенням
23 листопада рятувальники Білоцерківського районного відділу провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Піщанської сільської ради, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі.
23 Листопада16:36 Тетіївський район: рятувальники провели відпрацювання професійної майстерності
23 листопада особовим складом 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Тетіїв було проведено заняття зі спеціальної фізичної підготовки - «Оперативне розгортання відділення з подачею одного ствола «Б» через робочу лінію на три рукава d 51 мм. від автоцистерни.»
23 Листопада14:44 Оперативна інформація станом на 23.11.2020р.
Впродовж тижня на території Київської області виникло - 82 пожежі, з них: 70 в житловому секторі, 5 на транспорті, 2 на підконтрольному об’єкті, 5 сміття. 6 осіб загинуло та 1 особа постраждала
23 Листопада13:40 Володарський район: рятувальники провели практичні відпрацювання
23 листопада рятувальниками Володарського району в системі службової підготовки було відпрацьовано вправу зі спецальної фізичної підготовки - «Оперативне розгортання відділення з подачею одного ствола «Б» на три рукава d 51 мм від автоцистерни».
23 Листопада13:12 Яготинський район: рятувальники ліквідували загорання лазні
21 листопада о 23:10 до оперативно – диспетчерської служби Яготинського надійшло повідомлення загорання в м. Яготин на пров. Говорова.
23 Листопада11:56 Володарський район: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням
23 листопада працівники Володарського районного сектору провели інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями смт Володарка щодо безпечного поводження з вогнем.
23 Листопада11:45 Васильківський район: рятувальники покращують свої професійні навички
23 листопада на базі 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Васильків рятувальниками було відпрацьовано норматив «Заняття в ЗІЗОД в не придатному для дихання середовищі».
23 Листопада11:24 Бородянський район: рятувальники вдосконалюють свою професійну майстерність
22 листопада черговим караулом 58-го Державного пожежно-рятувального посту смт Клавдієво - Тарасове проведено заняття в системі службової підготовки, а саме відпрацювання нормативу з спеціальної фізичної підготовки № 3.3 «Змотування рятувальної мотузки в клубок». Метою подібних занять є вдосконалення професійних навичок та вмінь рятувальників у службовій діяльності.
23 Листопада10:36 Таращанський район: рятувальники нагадали вчителям основні правила безпеки життєдіяльності
23 листопада представники Таращанського районного сектору провели профілактичну бесіду з вчителями ЗОШ №3 м. Тараща, наголосивши на важливості дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у щоденній роботі.
22 Листопада17:16 м. Чорнобиль: рятувальники розповіли про основні причини виникнення пожеж самопоселенцям
22 листопада фахівці відділення організації попередження надзвичайних ситуацій по зоні відчуження та зоні безумовного (обов’язкового) відселення 11-го Державного пожежно-рятувального загону м. Чорнобиль провели рейд, у ході якого ознайомили «самопоселенців» міста Чорнобиль з правилами пожежної безпеки.
21 Листопада19:23 Бориспільський район: рятувальники проводять роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті
Щороку з початком опалювального сезону зростає кількість пожеж, пов'язаних з порушенням правил пожежної безпеки (використання несправних електрообігрівачів, опалювальних печей, короткі замикання внаслідок перевантаження електромереж тощо). Зокрема у зв'язку з резонансними пожежами на території Бориспільського району, 20 листопада рятувальники Бориспільського районного відділу було проведено бесіду з мешканцями с. Старе та с. Сошників стосовно правил пожежної безпеки, розповідали про основні причини виникнення пожеж та про вимоги до належного утримання пічного опалення і користування електроприладами. Після завершення рейду, рятувальники вручили листівки та пам'ятки на протипожежну тематику.
21 Листопада12:04 Чорнобильська зона: рятувальники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу
Щороку з початком опалювального сезону зростає кількість пожеж, пов’язаних з порушенням правил пожежної безпеки (використання несправних електрообігрівачів, опалювальних печей, короткі замикання внаслідок перевантаження електромереж тощо).
20 Листопада15:36 Макарівський район: рятувальниками проведено інформаційно-роз`яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки
19 листопада рятувальниками Макарівського районного сектору спільно з представниками Макарівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області було проведено інформаційно-роз`яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки.
20 Листопада15:34 Білоцерківський район: вогнеборці вдосконалюють свої навички
20 листопада особовим складом 5 –ї ДПРЧ м. Узин було проведено вдосконалення навиків роботи в ЗІЗОД, а саме: «В’язання подвійної рятувальної петлі з одяганням її на потерпілого підключеним до апарату захисту органів дихання».
20 Листопада14:31 Васильківській район: проведено комплексні об’єктові навчання
20листопада, відповідно до графіка проведення комплексних об’єктових навчань (тренувань) з питань цивільного захисту на 2020 рік, на ТОВ «Оксаванекспорт ЛТД» за адресою: Васильківський район, с.Ксаверівка, вул. Київська було проведено комплексно об’єктове тренування за темою: «Дії персоналу підприємства під час виникнення НС».
20 Листопада12:32 Перестало битися серце ветерана пожежної охорони Київщини Шаврея Івана Михайловича
Головне управління ДСНС України у Київській області з глибоким сумом сповіщає, що 20 листопада 2020 року на 65-році життя перестало битися серце Шаврея Івана Михайловича – ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС, ветерана пожежної охорони Київщини.
20 Листопада12:08 Тетіївський район: рятувальники провели перевірку захисної споруди
20 листопада інженерно-інспекторським складом Тетіївського РС ГУ ДСНС України у Київській області, за зверненням, було проведено щорічну оцінку готовності захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття, яке знаходиться в Тетіївському ВП, Сквирського ВП ГУ НП України у Київській області.
20 Листопада12:05 Фастівський район: рятувальники провели перевірку водопостачання
20 листопада особовим складом чергового караулу 30-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Фастів було проведено перевірку водопостачання об’єкта ТОВ "КРАЙЗЕЛЬ" шляхом пуску води.
20 Листопада11:58 Ірпінський регіон: рятувальники покращують свою професійну майстерність
20 листопада рятувальники 54-го Державного пожежно-рятувального поста сел. Коцюбинськевідпрацювали норматив зі спеціальної фізичної підготовки "В'язання подвійної рятувальної петлі з надяганням її на потерпілого".
20 Листопада11:49 Сквирський район: рятувальники провели роз’яснювальні бесіди з мешканцями міста
27 жовтня працівники Сквирського районного сектору провели роз’яснювальні бесіди з мешканцями міста Сквира про наслідки легковажного ставлення до вимог пожежної безпеки та вручили застерігаючі листівки. Рятувальники нагадують громадянам, що, для того щоб період холодів минув без шкоди для їхнього життя і добробуту, необхідно потурбуватись про пожежну безпеку у власних оселях, зокрема користуватись тільки справним пічним опаленням, перевіреним фахівцями газовим обладнанням, не перевантажувати електромережу, обережно поводитись з відкритим вогнем. Крім того, чимало пожеж виникає у приватному житловому секторі через необережність господарів під час спалювання на подвір’ях сухого листя, сміття, бур’янів.
20 Листопада10:33 Бородянський район: рятувальники прийняли участь у нараді райдержадміністрації з питань підготовки до осінньо-зимового періоду
19 листопада представники ДСНС прийняли участь у робочій нараді з питань підготовки до реагування на надзвичайні ситуації характерні для проходження осінньо-зимового періоду під головуванням голови Бородянської районної державної адміністрації та участі житлово-комунальних підприємств, місцевого самоврядування та відповідних відділів РДА.
20 Листопада10:26 Таращанський район: проведено заняття зі спеціальної фізичної підготовки
20 листопада особовим складом 1-го караулу 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Тараща, було проведено заняття зі спеціальної фізичної підготовки по відпрацюванню нормативу № 2.2 “Надягання тепловідбивного костюма”.
20 Листопада09:57 Білоцерківський район: рятувальники провели зустріч з головою новоствореної сільської об’єднаної територіальної громади
19 листопада керівництво Білоцерківського районного відділу зустрілися з головою новоствореної Маловільшанської сільської об’єднаної територіальної громади. Під час бесіди було обговорено питання про створення Центру безпеки та розташування в одному приміщенні протипожежної, медичної служби, служби охорони громадського порядку та диспетчерський пункт громади по прийняттю та обробці інформації від мешканців стосовно життєдіяльності населення, а також оперативного реагування на будь які виклики.
20 Листопада08:04 Рятувальники Київщини вітають з Днем народження
Михайло Алєксєєнко народився 20 листопада 1952 року у місті Бровари Київської області.

    Твіт