ГоловнаГуманітарна допомога для мешканців сходу
 Версія для друку

ІНФОРМАЦІЯ
щодо потреб у гуманітарній допомозі для внутрішньо переміщених осіб
та окремих категорій громадян


ТАБЛИЦЯ


 

У Вінницькій області

1. Інформація щодо потреб у гуманітарній допомозі отримана відповідно до відомостей наданих органами виконавчої влади (органами місцевого самоврядування), управліннями праці і соціального захисту населення райдержадміністрацій (міських рад) з розрахунку на один місяць по наступним позиціям:

продукти харчування - мука, макарони, гречка, рис, сіль, цукор, картопля, овочі;

медикаменти та медичні засоби - вата, противірусні засоби, бинт, зеленка, йод;

одяг - светр, штани, шапка, куртка;

гігієнічні набори - шампунь, мило, зубна паста, зубна щітка;

2. Необхідна кількість ліжок, матраців, подушок та ковдр вираховувалась відповідно до наявного реєстру вільного житла наданого департаментом соціальної політики Вінницької ОДА, станом на день звіту та становить 6 об’єктів для 25 осіб;

У Волинській області розрахунки проведені відповідно до потреб внутрішньо переміщених осіб зазначених у соціальних картках;

У Житомирській області дані щодо потреби отримані від Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОДА та керівників об’єктів з масовим перебуванням людей;

В Закарпатській області потреба вказана з розрахунку: продукти харчування на 1 особу 1,5 кг. на добу; 1 аптечка універсальна на 1 родину; одяг - на 1 особу 2 к-ти; гігієнічні набори на 1 особу 1 к-т; засоби обігріву за фактичною потребою; автономні джерела електропостачання за фактичною потребою; засоби для автономного приготування їжі за фактичною потребою; обладнання для очистки питної води та інші засоби водопостачання, намети зимові, ліжка, матраци, подушки, ковдри, спальні мішки, каремати – на випадок відсутності помешкань для проживання;

До Запорізької області станом на 6 вересня 2016 року до Запорізької області прибуло та було тимчасово розміщено 68 тис. 899 громадян України, які прибули з окупованої території та районів проведення АТО , з них: 9 тис. 667 чоловіків, 21 тис. 087 жінок, 17 тис. 349 дітей, 20 тис. 796 інвалідів та осіб похилого віку.

Щоденно на територію області прибуває та в установленому порядку реєструється до 10 - 15 осіб.

У зв’язку з цим Регіональним штабом, Запорізьким обласним Товариством Червоного Хреста, волонтерськими та громадськими організаціями, які працюють на території області, постійно проводиться робота щодо вивчення потреб у гуманітарній допомозі внутрішньо переміщених осіб.

На підставі проведеного аналізу встановлено, що середньомісячна потреба внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території області становить 35,8 тонн продуктів харчування, 4 635 комплектів одягу, 26 560 гігієнічних наборів.

За інформацією, що надійшла до Регіонального штабу на звітний період, до медичних закладів області за допомогою звернулося 23 тис. 552 осіб із них 10 тис. 552 дітей.

У зв’язку з цим, за інформацією Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації, в області існує потреба в медикаментах та медичних засобах для тимчасово переміщених осіб, а це становить 4 тис. 980 од., переважна більшість це медичні аптечки та противірусні препарати для дітей.

Крім цього, в Запорізькій області проводиться значна робота щодо пошуку та облаштування нових місць для проживання внутрішньо переміщених осіб. При наданні допомоги ліжками, матрацами та подушками в кількості 200 комплектів додатково буде розміщена зазначена кількість громадян.;

В Івано-Франківській області продукти харчування, гігієнічні набори, засоби обігріву, засоби для автономного приготування їжі - у відповідності до звернень ВПО, які перебувають на території області. Медикаменти – з розрахунку на 10 000 одиниць (розрахунок проводив Департамент охорони здоров’я ОДА). Ліжка, матраци, подушки, ковдри – для того щоб розмістити людей в придатному приміщенні (з опаленням). Посуд з розрахунку в середньому на 10 осіб, які щоденно приїжджають, що складає по одному комплекту для кожної особи на місяць;

В Київській області потреба у гуманітарній допомозі для внутрішньо переміщених осіб та окремих категорій громадян уточнена регіональним штабом з питань пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції спільно з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Київської області;

В Кіровоградській області продукти харчування - 16,85 (тонн) з розрахунку надання продуктових наборів (орієнтовна вага 5 кг.) 30% тимчасово переміщених осіб, які перебувають на

території області. Медикаменти та медичні засоби – 4947 (од.) з урахуванням кількості осіб похилого віку, інвалідів та інформації наданої Департаментом охорони здоров’я Кіровоградської облдержадміністрації.

Одяг - 139 (комплекти) орієнтовна кількість прибуваючих тимчасово переміщених осіб на територію області впродовж 3 х місяців.

Гігієнічні набори - 139 (комплектів) орієнтовна кількість переселенців (без урахування дітей), які прибувають на територію області впродовж 3 х місяців.

Засоби для автономного приготування їжі – 20 (шт.) для оновлення та заміни існуючих електроплит у гуртожитках де перебувають переселенці.

Матраци, подушки, ковдри, постільна білизна - 240 (шт.) для оновлення існуючих ліжко-місць, які потребують заміни у закладах, де розміщені тимчасово переміщені особи;

В Луганській області одержувачами гуманітарної допомоги є Луганська обласна та районні адміністрації.

Додаткова потреба: свічки – 10 тис. шт., господарське мило – 50 тис. шт.,тютюнові вироби – 20 тис. шт., сірники – 100 тис. коробок, скло віконне - 40 тис. м2, дошка обрізна 40 мм – 15 м3, дошка 25 мм – 60 м3, брус дерев’яний – 100х100- 10 м3, шифер – 15 тис. листів, цемент – 10 тонн, рубімакс, склоізол – 35 тис. м2, цвяхи шиферні – 500 кг., цвяхи 120 мм – 300 кг., цвяхи 150 мм – 100 кг., лист оцинкований 0,3-0,5 – 150 листів, цегла силікатна – 20 тис. шт., фарба ПФ – 800 кг., прут металевий 16-20 мм – 600 м, кут металевий 30-50 мм – 200м, кут металевий 70-100 мм – 100 м, труба пластикова водопровідна, каналізаційна: 20 мм – 500 м, 32 мм – 300 м, 40 мм – 500 м, цвяхи 60-77 мм – 400 кг, шпаклівка – 1000 кг, електропровід AsXSn 2x16 – 2 км, труба газопровідна: 32 мм-2 м, 50 мм-20 м, 76 мм – 6 м, 89 мм-4 м, 100 мм – 2 м.;

У Львівській області станом на 1 вересня 2016 року на тимчасове проживання на території Львівської області влаштовано 11889 осіб, з них 3538 дітей, 2022 інвалідів чи осіб похилого віку, в тому числі:

3529 осіб, з них 1081 дітей, 159 інваліди та особи похилого віку з АР Крим і м. Севастополь;

8370 осіб, з них 2457 дітей, 1863 інвалідів чи осіб похилого віку з Донецької та Луганської областей.

Загалом на даний час територію Львівської області покинуло 614 громадяни, які прибули з районів проведення антитерористичної операції та тимчасово окупованої території.

Станом на 1 вересня 2016 року cилами ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з територіальними органами соціального захисту населення, Державної міграційної служби забезпечено прибуття, перевезення до місць тимчасового проживання та психологічний супровід 1202 осіб (523 сімей), в тому числі 596 дітям, 144 інвалідам та особам похилого віку, які прибули з АР Крим, Донецької та Луганської областей. В загальній кількості переселенців:

38 сімей кримських татар (всього 98 осіб, в т.ч. 49 дитини, 9 особа похилого віку) з АР Крим, яких поселено у м. Львові, смт. Брюховичі, м. Новий Розділ, м. Дрогобич, Стрийському р-ні, м. Сокаль.

353 сімей (всього 766 осіб, в т.ч. 405 дитини, 78 інвалідів та осіб похилого віку) з Донецької області – забезпечено тимчасовим житлом у с. Лаврів і Тартаків Старосамбірського та Сокальського районів, смт. Добротвір Кам’янка-Бузького району, смт. Підбуж Дрогобицького району, смт. Брюховичі, м. Винники, с. Дусанів Перемишлянського району, с. Стрілки Старосамбірського району, м. Львів, м. Жовква, м. Борислав, м. Буськ, м. Рава-Руська Жовківського району, Яворівський район, м. Хирів Старосамбірського району, с. Шегині Мостиського району, м. Львів, смт. Жвирка Сокальського району, м. Радехів, м. Броди, м. Дрогобич, м. Самбір, смт. Старий Яричів Кам’янка-Бузького району, м. Сколе, м. Моршин, м. Броди, м. Сокаль, с. Пирятин Радехівського району, смт. Н. Стрілки Жидачівського району, м. Новий Розділ., с. Бендюги Сокальського району (табір «Ровесник»), смт. Підкамінь Бродівського району, м. Стрий, с. Малехів Жовківського району, с. Молошковичі, Яворівського району.

132 сімей (всього 338 осіб, в т.ч. 142 дітей, 57 інваліди та особи похилого віку) з Луганської області – поселено в смт. Славсько Сколівського району, м. Дрогобич, м. Львові, м. Моршин, м. Борислав, с. Підлісне Жовківського району, смт. Великий Любінь Городоцького району, дитяча лікарня смт. Брюховичі, м. Миколаїв, смт. Східниця, с. Явора Турківського району, м. Жидачів, м. Трускавець, м. Львові, м. Радехів, м. Білий Камінь, Золочівського району, смт. Підкамінь Бродівського району, м. Броди, м. Самбір, м. Буськ, м. Трускавець.

Враховуючи те, що на території Львівської області влаштовано 11889 осіб внутрішньо переміщених в межах країни є необхідність у забезпеченні 10% осіб, які на сьогоднішній день не в змозі трьохразово харчуватись на добу у зв’язку з недостатньою кількістю коштів та відсутністю доходів. Орієнтовний добовий розрахунок продуктів харчування на одну особу становить в межах 1-1,5 кілограма (крупи, макаронні вироби, пшеничне борошно, хлібобулочні вироби, яловичина, свинина, м'ясо птиці, курятина, масло вершкове, молочні продукти, олія соняшникова, овочі).

Кількість інвалідів та осіб похилого віку становить 2022 особи, дана категорія потребує забезпеченості різного роду медикаментами та медичними засобами, а саме: серцево-судинні препарати, препарати для шлунково-кишкового тракту, сечовидільні препарати, препарати для ендокринної системи, гормональні препарати, препарати для дезінфекції та обробки шкірних покривів, перев’язочні матеріали, знеболюючі та пазмолітичні препарати, противірусні препарати, антигістамінні препарати.

Враховуючи пору року та у зв’язку з тим, що під час переселення певна кількість громадян не в змозі були перевезти всі свої особисті речі, тому на даний час існує потреба у забезпеченні їх одягом (нижній, верхній одяг, взуття та постільна білизна), посудом в кількості 245 комплектів (кружки, тарілки, миски, ложки, вилки та ножі) та гігієнічними засобами (дитячі речі та постільна білизна в кількості – 1374 комплекти, жіночі речі та постільна білизна в кількості - 918 комплекти, чоловічі речі та постільна білизна в кількості – 685 комплект).

Частина приміщень, в яких розміщені громадяни з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції не достатньо опалюються тому існує потреба у забезпечені їх опалювальними приладами (масляні радіатори, калорифери, електричні обігрівачі) в кількості – 103 шт., а також існує потреба у постільному інвентарі (ліжка, матраци, подушки, ковдри) в кількості по – 238 комплектів, та електричними плитами для самостійного приготування їжі в кількості – 150 шт.

Беручи до уваги те, що певна кількість тимчасово переселених громадян проживають у приватному житловому секторі, опалення якого в холодну пору року здійснюється за рахунок альтернативних джерел енергопостачання, існує потреба у додатковому забезпечені твердим паливом в кількості 150 м3 на місяць (середня вартість 480 грн. за м3 дров);

В Миколаївській області розрахунки проводились відповідно до наявної кількості облікованих внутрішньо переміщених осіб;

В Одеській області потреба в продуктах харчування надана відповідно до розрахунку: на добу – для дитини 2,191 кг; для дорослих 1,823 кг (згідно Постанови КМУ від 14.04.2000 № 656); потреба в медикаментах та медичних засобах відповідно до розрахунку: на рік на одну родину 33 од. предметів санітарії та ліків (згідно Постанови КМУ від 14.04.2000 № 656), потреба в медикаментах відповідно до розрахунку кількості проживання ВПО у місцях компактного проживання;

У Полтавській області відповідні розрахунки на потребу визначено:

- Продуктів харчування, з розрахунку 11 кг на одного громадянина * на 30 (днів) = 322 т.

- Медикаменти та медичні засоби в кількості 7 482 за інформацією Департаменту охорони здоровя Полтавської обласної державної адміністрації, за попереднім обсягом та потребами осіб в наданні медичної допомоги в лікувальних закладах Полтавської області.

- Потребу в одязі (комплекти) визначено за результатами попередніх заявок внутрішньо переміщених осіб, в тому числі для немовлят-476 комплекта, дітей – 3 813 комплектів, дорослих - 7 336 коплектів, разом 11 625.

- Потреба в гігієнічних наборах – 6 366 комплекта визначено за результатами попередніх заявок внутрішньо переміщених осіб

- Засоби обігріву та засоби для автономного приготування їжі (11 одиниць) для місць масового поселення внутрішньо переміщених осіб на території Полтавської області у 11 адміністративних одиницях.

Дана інформація уточнена та погоджена в телефонному режимі з Полтавським обласним центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Полтавської обласної державної адміністрації;

У Рівенській області потреба у гуманітарній допомозі для внутрішньо переміщених осіб та окремих категорій громадян визначена з розрахунку для забезпечення проживання 200 осіб впродовж одного місяця;

В Сумській області розрахунок медикаментів:

Програмний гемодіаліз: для 3 осіб (39 тис. грн.);

Цукровий діабет, інсулінозалежний: для 53 осіб;

Імуносупресивна терапія: 1 особа (9833 гривень.).

1. На замісній підтримуючій терапії перебували 28 осіб з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів. Замісна підтримувальна терапія переселенцям проводиться препаратами метадону гідрохлориду, які надходять по лінії гуманітарної допомоги від Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні». Всього використано препаратів на суму 2717,87 гривень. Залишились на ЗПТ - 15 осіб. Місячні витрати на проведення ЗПТ 15 пацієнтам складають 636,00 гривень.

2. Цукровий діабет, інсулінозалежний – 39, у тому числі 2 дитина, забезпечені у повному обсязі інсуліном за рахунок коштів, виділених на мешканців Сумської області. Загальна сума, яка була витрачена на забезпечення інсулінами переселених осіб становить 49,0 тис. гривень; Вартість лікування одного хворого на місяць становить в середньому 320 грн в місяць

3. На програмному гемодіалізі знаходиться - 3 хворих.

(Глухівська ЦРЛ - 1 хвора, проведено 56 діалізів на загальну суму 49,6 тис. гривень, СОКЛ – 1 хворий, проведено 28 діалізів на загальну суму 22,2 тис. гривень; 1 хворий поступив на лікування 03.11.2014). Крім того були проліковані раніше ще 2 хворих, яким проведено 17 діалізів на суму 13,5 тис.гривень.) Загальна сума, витрачена на лікування переселених осіб методом програмного гемодіалізу становить 85,3 тис. гривень.

4. Антиретровірусну терапію отримують 20 ВІЛ-інфікованих, у тому числі 1 дитина за рахунок коштів державного бюджету та Глобального фонду, виділених на мешканців області. Потреба у препаратах до на один місяць становить 2738,4 гривень.

В Тернопільській області потреба в гігієнічних наборах вказана з розрахунку на внутрішньо переміщених осіб, що проживають та прибувають;

В Харківській області розрахунки наведені відповідно до місячної потреби кількості засобів, необхідних для забезпечення життєзабезпечення ВПО;

В Херсонській області дані таблиці виявлені моніторинговими мобільними групами щодо обліку вимушених переселенців, які виїхали з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, та організації їх соціального забезпечення під час проведення обстежень об'єктів, на яких тимчасово проживають вимушені переселенці;

В Хмельницькій області потреба в харчуванні надана відповідно до Норм раціонального харчування; Потреба в одязі сформована відповідно до звернень внутрішньо переміщених осіб та місцевих штабів (районних, міських); Потреба в гігієнічних наборах сформована відповідно до різниці між гігієнічними наборами, які отримала Хмельницька обласна організація Товариства Червоного хреста України для видачі, та кількістю внутрішньо переміщених осіб; Потреба у засобах обігріву, опалювальних матеріалах, автономних джерелах електропостачання, засобах автономного приготування їжі, ліжках, матрацах, подушках та ковдрах сформована у відповідності до необхідної кількості засобів для життєзабезпечення в об’єктах для проживання внутрішньо переміщених осіб (гуртожитки, будинки-інтернати, пристосовані об’єкти);

В Черкаській області інформація, щодо потреби у гуманітарній допомозі наведена з розрахунку на ту категорію внутрішньо переміщених осіб, яка дійсно потребує різного виду допомоги. Дана потреба не розрахована на загальну кількість переміщених осіб які проживають в області;

В Чернівецькій області потреба в харчуванні вказана з розрахунку на 1 місяць. Потреба в матрацах, подушках та посуді вказана у зв’язку із переїздом людей до гуртожитків.

    Твіт