Рятувальники провели інструктажі

clock
29.05.2024 16:53

Рятувальники Білоцерківського районного управління провели профілактичну роботу у сільськогосподарських підприємствах Сквирщини. Першочерговим завданням для рятувальників є забезпечення пожежної безпеки під час збирання зернових та технічних культур. Фахівці оглянули транспортні засоби, які будуть задіяні у зернозбиральній кампанії. Під час обстеження техніки акцентовано значну увагу на обладнанні необхідним комплектом первинних засобів пожежогасіння. Під час профілактичної роботи з працівниками підприємства був проведений інструктаж та здійснено закріплення знань з ефективного використання первинних засобів пожежогасіння при пожежі у вигляді реагування на пожежу працівниками підприємства. На завершення фахівці ДСНС залишили пам’ятки з питань дотримання правил пожежної безпеки під час збирання зернових та встановили заборону використання відкритого вогню та паління у хлібних масивах.

29 травня рятувальники Вишгородського районного управління провели інструктаж з працівниками КМ “Riviera Village” щодо дій у разі пожежі та дотримання правил пожежної безпеки.

Рятувальника розповіли працівникам про вогнегасники, наголосили на діях особового складу при виникненні пожежі та звернули особливу увагу на дії при сигналі “Повітряна тривога”. На завершення працівники підприємства самостійно спробували привести в дію вогнегасники та ліквідувати умовну пожежу на її початковій стадії. 

Схожі матеріали