Рятувальники Київщини здійснили обстеження лісового господарства

clock
27.03.2024 16:31

27 березня рятувальники Обухівського районного управління спільно з представниками Обухівського РУП ГУ НП у Київській області здійснили обстеження Ржищівського відділення ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ», яке розташоване на території Ржищівської громади. В ході обстеження було звернуто увагу на наявність протипожежного обладнання та укомплектованість засобами пожежогасіння лісового господарства і ефективність його застосування у випадку загорань в лісових масивах.

Фахівці Броварського районного управління здійснили обстеження Філії "Бориспільське лісове господарство ДП "ЛІСИ УКРАЇНИ" Березанське Лісництво. В ході обстеження зверталася увага щодо комплектації пожежного автомобіля, наявність протипожежного обладнанням та було проведено бойове розгортання працівників лісової пожежної станції.

З метою підготовки до пожежонебезпечного періоду, 27 березня рятувальники Обухівського району здійснили обстеження лісового господарства, яке розташовано на території Миронівської громади. В ході обстеження  зверталася увага щодо, наявність протипожежного обладнання, створення та відновлення мінералізованих смуг. Також з метою зменшення кількості пожеж у природних екосистемах рятувальники спільно з працівниками лісового господарства провели рейд з виявлення фактів та роз’яснення небезпеки спалювання сухої трави та рослинних залишків за допомогою БПЛА.

ГУ ДСНС України у Київській області 

Схожі матеріали