Радість - в дрібницях, безпека - в знаннях. Рятувальники у "Cambridge family" (Відео)

clock
17.04.2024 17:00

Коли ми дорослішаємо, то втрачаємо здатність радіти простим речам, починається життя-змагання за всі загальновизнані соціальні блага.

Та зовсім інші люди це ті, які ще маленькі. Яких весь час щось забавляє і вражає. Вони постійно знаходяться в процесі пізнання чогось нового. І кожний день для них просякнутий веселощами, безтурботністю і пригодами.

А щоб ці пригоди були безпечними, до малечі в м. Ірпінь завітали рятувальники, з дуже важливою місією: розповісти про правила безпеки життєдіяльності, особливо про пожежну безпеку, і вибухонебезпечні предмети. Звичайно ж, пограти в цікаві ігри і подивитись разом тематичні мультики.

Представників Служби порятунку малеча впізнала одразу "привіт, пожежні" вигукували вони, ще за довго до того як рятувальники зайшли у приміщення садочку "Cambridge family".

Поспілкувавшись, стало зрозуміло, що дітки розумні і активні. Багато чого знають і вміють. Вони залюбки брали участь у всьому, що пропонували дорослі: і бойовий одяг приміряли, і призи отримували, і навіть не дивлячись на дощ, вийшли до пожежної автівки, аби роздивитись і спробувати пожежне спорядження.

Час сплинув дуже швидко, і наприкінці заходу діток дуже цікавили питання: "куди ви їдете"? і "чи приїдете ви знову"?...

Схожі матеріали