«Необхідна допомога рятувальників» - такими словами розпочалося проведення тактичних навчань по ліквідації пожежі на об’єкті умовної будівлі гуртожитку

clock
29.05.2024 17:01

Умови сьогодення  вимагають від Державної служби України з надзвичайних ситуацій  швидкості та оперативності під час виконання завдань за призначенням. Тож постійні тренування особового складу, для набуття  практичних навиків, проводяться в підпорядкованих підрозділах Головного управління на постійній основі. 

Так і сьогодні, 29 травня, рятувальники Броварського району сьогодні відпрацювали ліквідацію пожежі на об’єкті умовної будівлі гуртожитку у селищі Згурівка. За легендою навчання, в результаті падіння уламків на дах будівлі виникла руйнація з послідуючою пожежею та  наявністю потерпілих.

Тож в результаті цих навчань відпрацьовано з особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів м. Бровари найбільш раціональні схеми оперативного розгортання, перевірено стан та правильність використання основної, спеціальної та допоміжної техніки та протипожежного водопостачання, перевірено дотримання особовим складом вимог безпеки праці під час проведення робіт по гасінню пожежі та евакуації людей.

 

Схожі матеріали