Контраст
Шрифт

Київська область: пічне опалення, електроприлади – поради їх безпечного використовування від рятувальників

clock
11.12.2023 15:25

З настанням холодної пори року багато мешканців приватного житлового сектору використовують для обігріву приміщень пічне опалення та електроприлади. Але через порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації часто виникають пожежі, люди гинуть, втрачають своє житло і майно. 

Так, з початку року на території Київської області під час пожеж загинуло 78 громадян, з них 22 - з початку осінньо-зимового періоду, потерпілих – 139 осіб.

Такі випадки, на жаль, було зафіксовано і у с. Сошників Бориспільського району.

Щоб застерегти громадян від можливих наслідків неправильного пічного опалення, необхідно дотримуватись правил пожежної безпеки. Яких саме? Розповіли вкотре сьогодні фахівці ДСНС, провівши спільний рейд з представниками Національної поліції і громадськими ЗМІ.

Будинки з піччю у зимовий період привертають до себе не аби яку увагу. І це зрозуміло. Рятувальники зазирнули в кожне домоволодіння людей, що перебувають в групі ризику та потребують підвищеної уваги з боку соціальних служб, щоб переконатись, що вони не наражають себе на небезпеку. Представники Служби порятунку також оглянули електрогосподарства житлових приміщень, і ще раз провели інструктажі із співрозмовниками щодо вимог правил пожежної безпеки в зимовий період та про необхідність їх дотримання.

ГУ ДСНС України у Київській області

Схожі матеріали
Вакансії