Безпечне поводження громадян на воді під час відпочинку влітку – одна з головних сезонних турбот рятувальників

clock
29.05.2024 16:53

Так, фахівці ДСНС Київщини роблять усе можливе, щоб цей відпочинок був безпечний. Одним із способів проведення такої роботи є профілактичні рейди у місцях масового відпочинку людей на водних об’єктах.

      Зокрема, 29 травня представники Служби порятунку у Бучанському, Білоцерківському, Бориспільському та Обухівському районах спільно з представниками Національної поліції та лісниками провели профілактичні рейди на місцевих водоймах та у населених пунктах.

Під час заходів, рятувальники довели до відома громадян статистику нещасних випадків на водних об’єктах, розповіли, що основними причинами загибелі людей на воді є нехтування правилами безпечної поведінки. Відпочинок в невстановленому місці, вживання алкогольних напоїв перед купанням, небезпечні ігри у воді, заплив за огороджувальні знаки – все це може привести до трагічного випадку. Додатково вогнеборці нагадали городянам про необхідність дотримання вимог пожежної безпеки в місцях відпочинку.

      Особлива увага під час рейдів приділялась відпочивальникам, які перебували з дітьми та на дітей, які приходять на пляж без супроводу дорослих. Найчастіше діти не знають елементарних правил безпечної поведінки на воді, деякі і зовсім не вміють плавати, а все це може привести до трагедії. Тому рятувальники в черговий раз звертаються до батьків з проханням безперервно контролювати свою дитину та не допускати знаходження дітей на водоймах без супроводу дорослих.

      Для більш детального ознайомлення з правилами безпечного відпочинку фахівці ДСНС розповсюдили серед громадян інформаційні тематичні листівки.

Для більш ефективного контролю за ситуацією, місцевість промоніторили за допомогою дронів.

 

Обухівський район

Кагарлицька територіальна громада

Бучанський район

Білоцерківський район

Сквирська територіальна громада

Бучанський район

Рокитнянська територіальна громада

Ставищанська територіальна громада

Білоцерківський район

м. Біла Церква

Обухівський район

Богуславська територіальна громада

Бориспільська територіальна громада

Схожі матеріали