Рятувальники продовжують ліквідовувати пожежі в екосистемах

clock
06.03.2024 15:00

Причинами виникнення пожеж у природних екосистемах можуть бути – кинутий недопалок або сірник, розведення вогнища і необережне поводження з ним, роботи у лісових районах (утилізація сміття, будівництво і т. д.), випалювання трави на лісових галявинах. 

Так, 5 березня о 15:05 до оперативно-диспетчерської служби Вишгородського району надійшло повідомлення про загоряння трав’яного настилу та сміття на відкритій території в с. Рагівка, Поліської територіальної громади. 

Пожежу ліквідовано о 16:44.

Цього ж дня, до оперативно-диспетчерської служби Вишгородського району надійшло повідомлення про загоряння трав’яного настилу в селі Зорин, Іванківської територіальної громади. 

Пожежу ліквідовано о 14:47 на площі 1 га.

5 березня  о 19:07 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про пожежу в смт Володарка.

До місця виклику направлено  рятувальників 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Володарка.

По прибуттю на місце події встановлено, що горить стерня  на полі.

Пожежу ліквідовано о 19:56.

До гасіння пожежі залучалася 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу.

Зокрема у с. Погреби було ліквідовано пожежу сухої рослинності на площі 0,015 га. за межами населеного пункту.

Цього ж дня, до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності в с. Рудня Великодимерської територіальної громади.

Пожежу ліквідовано на площі 0,9 га.

Рятувальники Бучанського району 11 разів залучались на ліквідацію пожеж сухого трав’яного настилу на відкритій території.

Пожежі мали місце в межах території Дмитрівської, Білогородської, Борщагівської, Макарівської та Бородянської територіальних громад.

Загальна площа горіння складає 7,31 га.

5 березня о 14:57 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території за адресою: м. Васильків, вул. Тітова.

На місце події направлено рятувальників 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Васильків.

Пожежу  ліквідовано о 15:33 на площі 0,15 га.

Під час гасіння пожежі залучалась 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу.

Причина виникнення пожежі встановлюється.

5 березня о 13:14 до оперативно-диспетчерської служби Фастівського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу в смт Глеаха на вулиці Садова.

До місця виклику терміново направлено рятувальників 47-го Державного пожежно-рятувального посту смт Глеваха.

Пожежу ліквідовано о 14:02.

6 березня о 15:38 до оперативно-диспетчерської служби Фастівського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу в с. Руликів на вулиці Травнева, Калинівської територіальної громади.

До місця виклику терміново направлено рятувальників 49-го Державного пожежно-рятувального посту смт Калинівка.

Пожежу ліквідовано о 16:28.

На місці виклику працювало 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки.

Причина пожежі встановлюється.

Своєю чергою, рятувальники принагідно звертаються до громадян та закликають бути свідомими та дбати про правила пожежної безпеки на відкритих територіях. 

Пам’ятайте, що горіння сухої рослинності – процес некерований. Досить швидко незначне займання може перерости у масштабну пожежу. Тож, якщо ви раптом помітили вогонь, не зволікайте та терміново телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

ГУ ДСНС України у Київській області 

 

Схожі матеріали