Контраст
Шрифт

Ґендерна політика

 

З метою розширення прав і можливостей жінок, а також зміцнення їхньої ролі у процесі здійснення національних реформ, за підтримки громадянського суспільства Служба порятунку забезпечує виконання зобов'язань щодо гендерної рівності, зокрема Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації (CEDAW)Пекінської платформи дій, а також резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека»

Сьогодні впровадження принципу гендерної рівності є одним з пріоритетів ДСНС. Адже імплементація таких офіційних актів, як Резолюція ООН 1325 - це не лише про жінок, а й про прозоре суспільство та рівні можливості для кожного.

Наразі ДСНС напрацьовує свою дорожню карту у широкому в запровадженні ґендерної політики у всіх сферах своєї діяльності. Зокрема, здійснюються заходи щодо інтеграції ґендерної тематики в навчальну програму відомчих навчальних закладів. 

Національне законодавство з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в системі ДСНС та питань безбар'єрності

У разі випадків сексуальних домогань на робочому місці та проявів дискримінації у ДСНС звертатися за телефоном  +38 (044) 425-43-01(цілодобово) або на електронну пошту:

[email protected] згідно форми, що додається: Додаток.

Дні прийому: п`ятниця
Години прийому: з 14:00 до 17:00

Посібник " Ґендерна політика в нормативних документах "

Памятка щодо запобігання дискримінації

"В Державній службі України з надзвичайних ситуацій є місце для кожного..."

Вакансії